بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تیم ملی فوتسال فراتر از آسیا فکر می کند

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال : دیدگاه من و دستیارانم حضور در فینال جام جهانی است

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ | ۱:۰۰
وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال : دیدگاه من و دستیارانم حضور در فینال جام جهانی است

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از راهیابی شاگردانش به فینال آسیا مدعی شد که دیدگاه من و دستیارانم حضور در فینال جام جهانی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال می‌گوید دیدگاه او و دستیارانش حضور در فینال جام جهانی است.

وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در نشست خبری پس از برتری ۵ بر صفر تیمش برابر تایلند در نیمه‌نهایی جام ملت‌های فوتسال آسیا و صعود به فینال این رقابت‌ها اظهار کرد:

به تایلند احترام می‌گذارم و بازی نیمه‌نهایی، بازی ثانیه‌ها است و می‌توانی یا به فینال بروی یا حذف شوید. نیمه اول بازی را کنترل کردیم و هم می‌توانستیم گل بزنیم و هم گل بخوریم.

وی ادامه داد:

در نیمه دوم تاکتیک خود را تغییر دادیم و کسانی که در سالن بودند، از بازی لذت بردند.

شمسایی درباره این که تیمش در فینال چند گل می‌زند، تصریح کرد:

سوال سختی بود و این نتیجه برای نیمه‌نهایی فوق‌العاده بود. این کار را برای من سخت می‌کند که در هر نشستی از من می‌پرسند که تعداد گل در بازی بعدی چقدر است. تیم‌های تایلند، ازبکستان و ژاپن تیم‌های خوب و سرسختی هستند و امیدوارم فینال بازی جذابی باشد.

وی درباره اشتباه‌های داوری عنوان کرد:

وقتی بازنشسته شدم و به سرمربی شدم، با خودم عهد بستم که در خصوص داوری صحبت نکنم زیرا همان طور که من در تعویض یا تاکتیکم اشتباه می‌کنم، داور هم ممکن است اشتباه کند و تنها کاری که باید بکنیم، احترام به داور است.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اضافه کرد:

تمام بازیکنان ما بهترین هستند و همه آن‌ها بیشترین گل را می‌زنند. من حاصل زحمات مربیان در کشورم را انجام می‌دهم. کار سختی کردم که مجبور یک سری ستاره را با یک سری آدم جدید تغییر دهم. روزی که به من تیم ملی را دادند، به شهاب سفال‌منش گفتم که اگر دیدگاهت فینال جام جهانی است، این کار را انجام دهیم. کار بسیار سختی است اما چیزی که هدفت باشد، می توانی به آن برسی. ۱۴ وحید شمسایی در تیمم دارم.

شمسایی در پایان گفت:

لذت در بازی کردن خیلی بیشتر از مربیگری است زیرا فقط خودت را می‌بینی ولی وقتی مربی هستی، ۸۵ میلیون ایرانی را می‌بینی و کار سخت است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *