بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ادعای بزرگ مربی پرسپولیسی درباره نتایج لیگ برتر

حمید مطهری : اشتباهات داوری نبود، سوم جدول بودیم

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ | ۱:۰۰
حمید مطهری : بازیکنانم مثل کماندوهای ستاره دار می‌دویدند

حمید مطهری مربی پرسپولیسی نساجی مازندران در واکنش به نتایج تیمش مدعی شد که اشتباهات داوری نبود، سوم جدول بودیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید مطهری سرمربی نساجی می‌گوید تیمش از داوری‌ها در لیگ جاری ضرر کرده است.

حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد:

ذوب‌آهن را به خوبی بررسی کردیم. تیم‌ خوب و قابل احترامی هستند. برای بازی برنامه ریزی کردیم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم. بازی هفته‌ گذشته را باید کنار بگذاریم تا فردا با تمرکز بالا مقابل ذوب‌آهن قرار بگیریم. امیدوارم بازی خوبی هر دو تیم ارائه دهم. من دوست دارم تیمم پویا بازی کنم و برنامه‌های تاکتیکی را بتوانیم پیاده کنیم. باید با تمرکز باشیم و باهوش کار کنیم.

مربی پیشین پرسپولیس ادامه داد:

ما از هفته اول تیم خوبی بودیم. مدل فوتبال ما بیانگر این مساله است. اگر اشتباهات داوری در سه بازی رخ نمی‌داد، در رده سوم قرار داشتیم. اکنون در بیرون زمین هم برخی کارشناسان با ما مشکل دارند. در بازی قبلی آقای حقیقی ابرویش شکافته شد اما یک کارشناس داوری که آن‌ور دنیا زندگی می‌کند، همیشه نظر دیگری درباره بازی ما می‌دهد. من همیشه صحبت از کار تیمی می‌کنم. درست است در بازی استقلال خوب نبودیم و این مساله هم به من برمی‌گردد و ربطی به بازیکنان تیم ندارد. بازی مقابل استقلال خودمان نبودیم اما سعی کردیم خودمان را ترمیم کنیم. البته ما بی عیب نیستیم اما سعی می‌کنیم آن‌ها را مرتفع کنیم. دنبال فوتبال رو به جلو هستیم. 

مطهری اضافه کرد:

دوست داشتیم هواداران کنار ما باشند. غایب بزرگ ما هواداران‌مان هستند و از این‌که نیستند، ناراحتم اما انرژی‌شان به ما می‌رسد. ما با تمام وجود برای آن‌ها می‌جنگیم. ذوب‌آهن کادرفنی خوبی دارد. به طور کلی باید بگویم امیدوارم شلوغ‌کاری و جنجال در کنار زمین نباشد و داور قاطعانه با این مسائل برخورد کند.

او درباره داوری بازی فردا عنوان کرد:

همیشه سعی کردم در این رابطه صحبت نکنم. البته اشتباهات داوری چند هفته گذشته مرا مجبور کرد که در این خصوص نظر دهم اما امیدوارم تیم داوری در بازی فردا مقابل ذوب‌آهن قضاوت خوبی داشته باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *