بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هزینه سنگین باشگاه استقلال برای فسخ یک قرا داد

هزینه 25 میلیاردی باشگاه استقلال در صورت فسخ قرارداد ارسلان مطهری

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۴۰
تمدید قرارداد ارسلان مطهری با باشگاه استقلال

باشگاه استقلال در صورت فسخ قرارداد ارسلان مطهری مهاجم مغضوب ساپینتو مجبور خواهد شد که 25 میلیارد به این بازیکن پرداخت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ارسلان مطهری چند باری تلاش کرده درباره مطالبات با مصطفی آجورلو جلسه ای برگزار کند که مدیرعامل استقلال حاضر به انجام چنین کاری نشده است.

ابتدای فصل مدیران استقلال تلاش زیادی کردند نام ارسلان مطهری را از لیست خارج کنند تا کاوه رضایی جایگزین او شود ولی ارسلان رضایت به چنین کاری نداد. در نهایت ارسلان مطهری در استقلال ماند و بعد از سپری کردن چند هفته پر فراز و نشیب و حتی تمرین پشت دروازه، برای آبی ها فرصت بازی هم پیدا کرد.

با این حال ارسلان مطهری تنها بازیکن آبی ها است که هنوز مطالبات سال گذشته را دریافت نکرده و امسال هم چیزی نگرفته است، آن هم در حالی که همه بازیکنان استقلال بخشی از مطالبات خود را دریافت کرده اند.

در این بین گفته می شود ارسلان مطهری چند باری تلاش کرده درباره مطالبات با مصطفی آجورلو جلسه ای برگزار کند که مدیرعامل استقلال حاضر به انجام چنین کاری نشده است.

برخی شایعه کردند ارسلان مطهری ممکن است معاوضه شود که چنین چیزی فقط در حد شایعه است و ارسلان مطهری بارها به مدیران استقلال اعلام کرده به قرارداد خود پایبنده بوده و می خواهد تا پایان فصل بماند.

حتی وکیل ارسلان مطهری دو روز قبل به باشگاه استقلال رفت و صورت حساب های مالی این بازیکن را گرفت که نشان می دهد او هیچ دریافتی نداشته است.

همه این موارد در شرایطی است که از اردوگاه استقلال این شایعه به گوش می رسد ممکن است مدیران آبی ها بخواهند در نیم فصل قرارداد ارسلان مطهری را به صورت یک طرفه فسخ کنند که اگر چنین شود باید ۲۵ میلیارد حقوق او را به صورت یک جا پرداخت کنند و بعد هم هزینه جدایی را برای خرید مهاجم جدید متحمل شوند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *