بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دروازه تیم ملی یک‌ مدعی دیگر پیدا کرد

درخشش محمدرضا اخباری اورا به دروازه تیم ملی نزدیک کرد

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۵
محمدرضا اخباری

این بار هم رد پای محمد رضا اخباری در کسب امتیاز از سوی تیم تراکتور پر رنگ بود تا به یکی از مدعیان پیراهن تیم ملی تبدیل شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهار ضربه پنالتی مهدی ترابی در بازی با پرسپولیس تنها کار بزرگی نبود که محمدرضا اخباری انجام داد. او در دو سه صحنه دیگر هم دریافت های خوبی داشت که می توانست در برابر هر یک از این ضربات مغلوب شود. هم چنین این اولین دیداری در فصل جاری نبود که محمدرضا اخباری با سیوهای خوب موجب کسب امتیاز برای تراکتور می شد و طبیعتا آخرین هم نخواهد بود و به نظر می رسد با بازگشت تیم به روزهای خوب این دروازه بان با تجربه هم برای سیوهای طلایی روحیه گرفته است.
با این نمایش به طور حتم کی روش و دستیارانش در خصوص دعوت از گلرهای برای اردوی بعدی تجدید نظری خواهند داشت به خصوص که برخی از دستیاران کارلوس کی روش از نزدیک نظاره گر این بازی بودند.
جای خوشحالی است که تیم ملی در خط دروازه هم با ترافیک روبرو است و این می تواند دست کارلوس کی روش را برای انتخاب بهترین ها باز بگذارد. علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی، امیر عابدزاده و پیام نیازمند 4 دروازه بانی بودند که به اردوی آخر تیم ملی دعوت شدند که از این بین تنها پیام نیازمند در دو بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال به میدان نیامد. نکته قابل تامل این اردو نمایش خوب سید حسین حسینی در برابر سنگال بود.

 


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *