بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آخرین حریف تیم ملی ایران پیش از جام جهانی کدام تیم است؟

پرهیزکار : با ۳-۲ کشور در حال مذاکره هستیم اما هنوز هیچ تیمی قطعی نشده است

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۲
تیم ملی ایران

صحبت‌های دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره آخرین حریف تدارکاتی تیم ملی ایران قبل از جام جهانی، گمانه‌زنی‌ها را به سمت امارات می‌برد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

صحبت‌های دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره آخرین حریف تدارکاتی تیم ملی ایران قبل از جام جهانی، گمانه‌زنی‌ها را به سمت تیم ملی امارات می‌برد.

به گزارش پارس فوتبال، مسئولان فدراسیون فوتبال پس از بازگشت از اردوی اتریش، اعلام کردند تیم ملی آخرین مسابقه تدارکاتی خود را روز 20 آبان مقابل یکی از تیم‌های حاشیه خلیج فارس انجام می‌دهد و سپس برای حضور در جام جهانی 2022 عازم قطر می‌شود.

در همین خصوص گمانه‌زنی‌هایی برای شناخت حریف ایران به وجود آمد. اولین حدس تیم ملی عمان بود؛ که پس از بررسی تقویم کاری این تیم مشخص شد آن‌ها در همان تاریخ مسابقه دیگری را تدارک دیده‌اند. دومین حدس تیم ملی قطر بود که با اعلام دبیرکل فدراسیون فوتبال، میزبان جام جهانی جزو گزینه‌های ایران نیست. اما تیم ملی امارات آخرین گمان است که تا به امروز نه خبری رسمی در مورد آن اعلام شده و نه تکذیبی در کار بوده است.

داوود پرهیزکار، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در این خصوص می‌گوید:

دوستانی هستند که در این فضا رایزنی می‌کنند. با ۳-۲ کشور در حال مذاکره هستیم اما هنوز هیچ تیمی قطعی نشده است. از هیچ کشوری هم اسم برده نشده و فقط گفته‌اند در اردوی منتهی به اعزام تیم به جام جهانی با یک کشور حاشیه خلیج فارس بازی می‌کنیم. البته قطر جزء این کشورها نیست. در ادامه مجری امارات را به زبان آورد که پرهیزکار در جواد گفت: معلوم نیست اما می‌تواند باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *