بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حمله انتحاری بازیکن پیشین پرسپولیس به سرمربی استقلال ؛ چرا یکی جلوی این آقا را نمی گیرد ؟ !

بهادر عبدی بازیکن پیشین پرسپولیس : ساپینتو با همه درگیر می شود و هیچ کس کاری به کار او ندارد

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ | ۷:۰۲
بهادر عبدی بازیکن پیشین پرسپولیس : ساپینتو با همه درگیر می شود و هیچ کس کاری به کار او ندارد

بهادر عبدی بازیکن پیشین پرسپولیس با گلایه شدید از رفتارهای سرمربی استقلال مدعی شد که ساپینتو با همه درگیر می شود و هیچ کس کاری به کار او ندارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بازیکن سابق پرسپولیس از رفتارهای تکراری سرمربی استقلال در مسابقات فصل جاری لیگ برتر متعجب و حیران شده است!

بهادر عبدی ضمن انتقاد از مماشات مسئولان فوتبال ایران با سرمربی استقلال، گفت:

من نمی‌دانم چرا یکی نیست جلوی ریکاردو ساپینتو را بگیرد؟ او با یکی از مربیان تیم‌های حریف درگیر می‌شود یا پرخاش می‌کند اما هیچ اتفاقی هم نی افتد. انگار مربیان خارجی در فوتبال ما از مصونیت خاصی برخوردارند.موضوعی که باعث شد این حرف را بزنم فصل گذشته است. آیا محرومیت فقط برای آقای یحیی گل محمدی است؟ محرومیت فقط برای سرمربی پرسپولیس است؟ رفتار فصل گذشته آقا یحیی بدتر بود که یک اعتراض به قضاوت داور دربی داشت و همان اشتباه داور تا حد زیادی سرنوشت جام قهرمانی در لیگ بیست و دوم را تغییر داد اما سرمربی پرسپولیس را بامحرومیت سنگین روبرو کردند. این رفتارهای دوگانه درست نیست.

پیشکسوت پرسپولیس افزود:

این آقا یک روز با آقا جواد منافی بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس و مربی نساجی مازندران درگیر می‌شود و یک روز با کادرفنی آقای قلعه نویی و آب هم از آب تکان نمی‌خورد. من البته مشکلی با ساپینتو ندارم و اصلا بحث من سرمربی استقلال یا جایگاه او نیست بلکه تکرار یکسری رفتارها و عدم برخورد با آن است که جامعه فوتبال را به فکر وا می‌دارد.در همین استقلال ما مربیان با شخصیت و اخلاق مداری مثل شادروان ناصر حجازی یا مرحوم منصور پورحیدری را داشتیم که زبانزد خاص و عام بودند. بحث بر سر رفتارهای زشت و نامتعارف است و اینکه رفتارهای دوگانه و برخی تبعیضات آزاردهنده جلوه می‌کند. بالاخره یکی باید پیدا شود و جلوی چنین رفتارهایی را بگیرد.

بازیکن تکنیکی و سرعتی سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در خصوص شرایط کنونی این تیم نیز گفت:

خدا را شکر امسال جنس پرسپولیس جور شده است. شما نگاه می‌کنید از درون دروازن با علیرضا بیرانوند تیم بیمه شده است. جلوتر از او مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، سعید صادقی، سروش رفیعی، یورگن لوکادیا و بازیکنان قدیمی‌پرسپولیس خیال همه ما را از هر جهت راحت کرده اند. این تیم در حال حاضر شانس اول قهرمانی است چرا که در کتار این بازیکنان پرتوان از کادرفنی با تجربه و امتحان پس داده ای نیز برخوردار است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *