بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیش بینی جالب اسطوره پرسپولیس از تقابل شاگردان گل محمدی و تراکتور

محمد نصرتی : بازی پرسپولیس مقابل تراکتور برنده دارد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۵
محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس گفت : به نظر من بازی پرسپولیس مقابل تیم تراکتور برنده دارد، اما از من نخواهید که نام برنده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگویم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار امروز تیم‌های پرسپولیس و تراکتور اظهار داشت:

معمولا بعد از وقفه‌ای که در بازی‌های لیگ اتفاق می‌افتد، کیفیت بازی‌ها پایین می‌آید و شاید این بار هم این اتفاق رخ بدهد، اما بازی امروز برای هر دو تیم بازی سخت و حساس خواهد بود. هر دو تیم پرهوادار هستند اما باید پذیرفت که وضعیت پرسپولیس به دلیل ثباتی که در این سال‌ها داشته بهتر بوده و بازیکنان خوبی هم جذب این تیم شده‌اند. شرایط پرسپولیس در جدول خوب است و با وجود بدون تماشاگر بودن بازی، آنها می‌توانند از وضعیت میزبانی استفاده کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نقطه قوت سرخ‌پوشان تهرانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چه می‌دانید، افزود:

پرسپولیس در نقل و انتقالات عملکرد خیلی خوبی دارد و بازیکنان ایرانی و خارجی خیلی خوبی جذب این تیم شده‌اند. لوکادیا بازیکن بسیار تاکتیک‌شناسی است و از طرفی سعید صادقی، علیرضا بیرانوند، ولسیانی و… که به پرسپولیس آمدند همگی شرایط خوبی دارند. پرسپولیس با یحیی گل محمدی فوتبال مالکانه‌ای انجام می‌دهد و بهترین شکل فوتبال در ایران متعلق به این تیم است، اما تراکتور وضعیت خوبی دارد.

بازیکن پیشین تراکتور، افزود:

بازیکنی مثل رضا اسدی تا اینجا در تراکتور عملکرد خیلی خوبی داشته و تأثیرگذاری زیادی در تراکتور داشته است. از نظر من بین بازیکنان خارجی که به تراکتور آمدند آلوز بهتر از صفا هادی و گوستاوو است.

وی درباره اینکه آیا این بازی هم مثل بازی‌های گذشته دو تیم پرحاشیه می‌شود، ادامه داد:

از آنجایی که این بازی بدون تماشاگر است، به نظرم حواشی بسیار کمتری خواهد داشت. مطمئنم بازیکنان هر دو تیم به این مسائل فکر نمی‌کنند و تمرکز خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ روی مسائل فنی خواهند گذاشت. به نظر من این بازی برنده دارد، اما از من نخواهید که نام برنده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگویم.

محمد نصرتی درباره تأثیر بردیف در تراکتور تصریح کرد:

او کادر فنی منسجمی به تبریز آورده و نیاز به زمان دارد تا ببینیم چه عملکردی خواهد داشت. تراکتور با آرایش 5 دفاع، 4 هافبک و تک‌مهاجم بازی می‌کند و تمرکز زیادی روی دفاع دارد، اما نگاه این تیم به ضدحملات است و از طرف دیگر پرسپولیس فوتبال مالکانه‌ای انجام می‌دهد و به نظر من تقابل این دو سبک فوتبال زیبا می‌شود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *