بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دلبری ستاره ملی پوش از کی روش

رضایت کارلوس کی روش از عملکرد سامان قدوس در ارودی اتریش تیم ملی

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۶
سامان قدوس

به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش از عملکرد سامان در دو بازی سپری شده رضایت کامل دارد و اورا باید یکی از مهره های مهم تیم ملی در جام جهانی دانست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش از عملکرد سامان در دو بازی سپری شده رضایت کامل دارد و تصمیم گرفته است در جلوی سعید عزت الهی روی سامان قدوس به عنوان یکی از دو هافبک میانی حساب باز کند.
سامان قدوس در خط هافبک تیم ملی هم در بازی با اروگوئه بازی کرد و هم در بازی با سنگال. او در بازی اول در برابر اروگوئه در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان آمد و در دقیقه ۸۴ جای خود را به وحید امیری داد و در بازی دوم کارلوس کی‌روش تصمیم گرفت به میلاد سرلک و احمد نورالهی در جلوی سعید عزت الهی بازی دهد اما در شروع نیمه دوم بار دیگر سامان قدوس به ترکیب تیم ملی استفاده شد و میلاد سرلک از ترکیب ثابت تیم ملی بیرون کشیده شد.
سامان قدوس مدت‌هاست به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود و در جام جهانی قبلی هم همراه تیم ملی بود اما هیچ گاه تبدیل به بازیکن ثابت تیم ملی تبدیل نشده بود اما به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش از عملکرد سامان در دو بازی سپری شده رضایت کامل دارد و تصمیم گرفته است در جلوی سعید عزت الهی روی سامان قدوس به عنوان یکی از دو هافبک میانی حساب باز کند. به نظر می‌رسد هافبک بعدی که در جلوی سعید عزت الهی بازی خواهد کرد احمد نورالهی خواهد بود.
با بازی احسان حاج صفی در جناح چپ خط دفاعی احمد نورالهی و سامان قدوس در میانه میدان تیم ملی به میدان خواهند آمد و سعید عزت الهی هم یک گام عقب تر در جلوی خط دفاعی بازی خواهد کرد.
حضور در ترکیب ثابت تیم ملی یکی از آرزوهای سامان قدوس بود که به نظر می‌رسد محقق شده است و او مهیا می‌شود که تجربه بازی در جام جهانی ۲۰۲۲ را هم به کارنامه‌اش اضافه کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *