بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیشکسوت استقلال دست کارلوس کی روش را رو کرد

شاهرخ بیانی : کارلوس کی روش نمی‌خواهد دستش رو شود

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۲۱:۴۲
کارلوس کی‌ روش پس از اردوی در اتریش پیام دیگری خطاب به ملی‌پوشان صادر کرد

شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال معتقد است که کارلوس کی روش در دو بازی دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال نمی‌خواسته دستش رو شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یک پیشکسوت فوتبال می‌گوید کارلوس کی روش نمی‌خواهد دستش رو شود چون حریفان در جام جهانی تیم ملی ایران را آنالیز می‌کنند.

شاهرخ بیانی درباره عملکرد تیم ملی ایران در مقابل اروگوئه و سنگال اظهار کرد:

کی‌روش از بازیکنان ما شناخت خوبی دارد. باتوجه به شناخت و ارتباطش با این بازیکنان بسیار انتخاب بسیار خوبی بود. خداراشکر در این دو بازی بازیکنان بسیار خوب بازی کردند. در بازی با سنگال البته تغییرات زیاد بود و در نیمه اول چندان خوب کار نکردیم. در خط هافبک هماهنگ نبودیم اما در نیمه دوم با تغییرات مجدد شرایط تیم بهتر شد.

او ادامه داد:

ما در بازی‌های جام جهانی موقعیت گل زیادی به دست نمی‌آوریم. همه تیم‌ها بسته بازی می‌کنند و در فوتبال امروز تیم‌ها بیشتر یارگیری می‌کند و در زمین حریف فشار می‌آورند. نمی‌توانیم بگوییم با این شیوه صد در صد موفق می‌شود اما پیشرفت کرده‌ایم و بازیکنان از گذشته شرایط بهتری پیدا کرده اند. لژیونرهای زیادی داریم و ببینید احسان حاج صفی به آن سن چقدر در سمت چپ ما خوب کار کرد. صادق محرمی هم در سمت راست یکی از بهترین بازیکنان ماست.

این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد:

جام جهانی بازی لحظه‌هاست و همه می‌آیند که گل نخوردند. ما در دروازه هم بازیکنان خوبی داریم. بیرانوند و حسینی دروازه‌بانان خوبی هستند و حسینی هم در بازی با سنگال فوق العاده بازی کرد. ما دروازه‌بان‌های خوبی داریم. البته باتوجه به تجربه بیشتر بیرانوند، از او استفاده می‌شود. در جام جهانی بازیکنان با تجربه بسیار می‌توانند به تیم ملی کمک کنند چون استرس کمتری دارند. ما نمی‌توانیم بگوییم کدام بازیکن آماده‌تر است چون با آن‌ها کار نمی‌کنیم. تمرین خیلی مهم است و مربی می‌داند کدام بازیکن آماده است.

او درباره بازی دادن به طارمی و آزمون در دو نیمه متفاوت گفت:

کارلوس کی روش نمی‌خواهد دستش رو شود چون حریفان ایران در جام جهانی تیم را آنالیز می‌کنند. شاید در جام جهانی از هر دو بازیکن در ترکیب استفاده کند. به هر حال با این شرایط خوشبین هستم و به نظر من می‌توانند موفق شوند. البته امیدوارم اتحاد در تیم ملی بیشتر شود و از نظر روحی شرایط بهتری پیدا کنند. همه باید برای هم بازی کنند و پشت همدیگر باشند چون این تیم حیف است. این بازیکنان بسیار با کیفیت هستند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *