بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

افشاگری جالب اسطوره فوتبال برزیل درباره ستاره فرانسوی میلان

نلسون دیدا : مایک مانیان حتی اصول اولیه را بلد نبود!

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۰
نلسون دیدا و مایک مانیان

نلسون دیدا می‌گوید مایک مانیان یکی از بهترین گلرهای امروز دنیا است ولی او وقتی تازه به روسونری پیوسته بود حتی اصول اولیه دروازه‌بانی را نمی‌دانست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نلسون دیدا می‌گوید مایک مانیان یکی از بهترین گلرهای امروز دنیا است ولی او وقتی تازه به روسونری پیوسته بود حتی اصول اولیه دروازه‌بانی را نمی‌دانست.

به گزارش پارس فوتبال، نلسون دیدا، دروازه‌بان برزیلی، که سالها از دروازه میلان محافظت می‌کرد و هواداران روسونری او را یکی از اسطوره‌های باشگاه‌شان می‌دانند ضمن ستایش از مایک مانیان گلر این روزهای میلان، ادعای عجیبی درباره این دروازه‌بان فرانسوی مطرح کرد.

دیدا می‌گوید مایک مانیان در حال حاضر یکی از 6 یا نهایتا 10 دروازه‌بان برتر دنیا است ولی زمانی که این گلر فرانسوی تازه از لیل به میلان پیوسته بود حتی اصول ابتدایی دروازه‌بانی را نمی‌دانست.

مانیان 27ساله تابستان سال گذشته با قراردادی 14.4 میلیون یورویی از باشگاه فرانسوی لیل به میلان پیوست. او فصل گذشته نمایش‌های درخشانی داشت و یکی از کلیدهای قهرمانی روسونری در سری آ بود. مانیان در روزهای گذشته که با پیراهن تیم ملی کشورش در لیگ ملتهای اروپا حضور داشت از ناحیه ساق پا آسیب دیده و گفته می‌شود تا یک ماه دور از میادین خواهد بود.

دیدا که در دوران درخشش میلان با کارلو آنچلوتی، سنگربان تیم بود در سال 2020 به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها به میلان بازگشت. او در مصاحبه‌ای درباره مانیان گفت:

معتقدم مایک یکی از 6 دروازه‌بان برتر یا حداکثر یکی از 10 دروازه‌بان برتر دنیا است ولی او دائم در حال بهتر شدن و پیشرفت است.

من هر چه بلد بودم؛ به مایک مانیان یاد دادم. پیوستن به میلان برای هر فوتبالیستی مسئولیت به همراه دارد. یک مسئولیت بزرگ. مایک وقتی تازه از فرانسه آمده بود از نظر تکنیکی حتی در اصول اولیه هم مشکل داشت ولی او هر روز بهتر شده و هنوز هم در حال بهتر شدن و پیشرفت است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *