بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مانه و کولیبالی غایبان سنگال برابر ایران ؟

آلیو سیسه : یک تیم دیگر مقابل ایران ظاهر خواهد شد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ | ۹:۴۵
تیم ملی سنگال

آلیو سیسه، سرمربی تیم ملی سنگال می‌گوید که در دیدار برابر ایران، با ترکیبی متفاوت نسبت به دیدار بولیوی بازی خواهد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آلیو سیسه، سرمربی تیم ملی سنگال می‌گوید که در دیدار برابر ایران، با ترکیبی متفاوت نسبت به دیدار بولیوی بازی خواهد کرد.

به گزارش پارس فوتبال، تیم های ملی ایران و سنگال روز سه شنبه در یک دیدار دوستانه که در اتریش برگزار خواهد شد، به مصاف هم می روند. شاگردان کی روش با تک گل طارمی موفق شدند تیم قدرتمند اروگوئه را مغلوب کنند و در سمت مقابل نیز قهرمان آفریقا با گل های بولای دیا و سادیو مانه بولیوی را از پیش رو برداشت.

وب سایت africafootunited در مطلبی به احتمال تغییرات در ترکیب سنگال برای بازی با تیم ملی ایران اشاره کرده و با تیتر “به سوی دگرگونی سنگال مقابل ایران” نوشته است:

سنگال در 27 سپتامبر و در در دومین بازی تدارکاتی خود در راه آماده سازی جام جهانی 2022، به مصاف ایران می رود. برای این دیدار، آلیو سیسه باید تیمی بازسازی شده و متفاوت از تیمی که مقابل بولیوی بازی کرده بود، به میدان بفرستد.

چند تن از بازیکنان مطرح سنگال مقابل ایران استراحت خواهند کرد. حداقل این چیزی است که آلیو سیسه گفته است. او ابتدا گفت که هیچ مشکلی در بازی دادن به بازیکنانی که به اندازه کافی در سطح باشگاهی بازی نمی کنند، نمی یابد. اِل تاکتیکو (لقب سیسه) همیشه سعی می کند تعادل را پیدا کند و با این حساب، انتظار می رود که او تیمش را مقابل ایران دگرگون کند تا به همه زمان نفرات بازی بدهد.

سیسه پس از بازی با بولیوی درباره وضعیت متفاوت بازیکنانش در تیم های خود گفت:

در حال حاضر، این یک مشکل واقعی نیست. قبل از این فیفا دی، وضعیت برخی از بازیکنان در باشگاه هایشان را می‌دانستیم. بعضی ها خیلی دیر به تیم اضافه شدند. برخی نیز در تیم های باشگاهی‌شان زیاد بازی نمی کنند. ناگفته نماند برخی از مصدومیت ها، باعث پیچیدگی اوضاع شده است. ما چیزهای دیگری را امتحان کردیم (در مقابل بولیوی) زیرا در دو جناح کمی نامتعادل بودیم.

او ادامه داد:

من اینجا نیستم که آنها را مجبور به انجام وظایف متفاوتی کنم، یعنی آنها را مجبور نمی کنم که مانند حضور در باشگاه‌شان بازی کنند، چرا که با این کار، سنگال چیزی به دست نمی آورد. مهم است که در انتخاب وظایف، به آنها زمان بازی کردن بدهید. یک تیم دیگر مقابل ایران ظاهر خواهد شد. این به ما امکان می دهد به همه زمان بازی بدهیم، حتی اگر سخت باشد.

این در شرایطی است که سنگال در بازی مقابل بولیوی با ستاره های مطرحی مانند سادیو مانه، کالیدو کولیبالی، بالو توره، بولای دیا، عبدو دیاله و… به میدان رفت و باید دید از این جمع، کدام نفرات در دیدار مقابل ایران غایب خواهند بود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *