بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مدافعان اروگوئه مسحور ستاره تیم ملی ایران + سند

تکنیک علی قلی زاده ستاره تیم ملی ایران، مدافعان اروگوئه را کلافه کرد

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۲۰
مهدی ترابی در نقش فرشته نجات تیم ملی ایران مقابل اروگوئه

علی قلی زاده ستاره تیم ملی ایران، پس از اینکه در دقیقه 69 با نظر کارلوس کی روش به میدان آمد با تکنیک خود مدافعان اروگوئه را کلافه کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی قلی زاده بازیکن تیم ملی ایران یکی از چهار بازیکنی بود که در بیست دقیقه پایانی مسابقه وارد زمین شد و جریان مسابقه با ورود آنها تغییر کرد.

در دقیقه ۶۹ دیدار برابر اروگوئه بود که کارلوس کی روش دست به تغییر همزمان چهار بازیکن خود زد و یکی از این تغییرات ورود علی قلی‌زاده به زمین مسابقه برای پر کردن جای علیرضا جهانبخش بود.

پس از این تعویض‌ها بود که ضرب‌آهنگ شاگردان کی‌روش سرعت بیشتری گرفت و توانستند ۱۰ دقیقه بعد روی یک کار تیمی و ۶ پاس سریع به گل اول مسابقه دست پیدا کنند.

اما در واقع پس از این گل بود که تیم ملی فوتبال ایران با شرایط بهتری به مسابقه ادامه داد و اینجا بود که سرعت و تکنیک بازیکنی نظیر علی قلی زاده، حسابی بازیکنان اروگوئه را به دردسر انداخت. اوج این اتفاق را در صحنه‌ای دیدیم که قلی‌زاده توپ را در سمت راست خط دفاعی ایران در اختیار گرفت و سپس با یک حرکت تکنیکی اولین بازیکن تیم حریف را پشت سر گذاشت و وقتی به نیمه رسید و بازیکن دیگری مقابل او سبز شده بود با کنترل خوب روی توپ به سمت دروازه خودی بازگشت و با یک پاس به فضای خالی مالکیت را برای ایران حفظ کرد.

قلی‌‍زاده یکی از بازیکنان مورد علاقه کی‌روش در دوره گذشته بود که وقتی جایی برای اضافه کردن او به لیست نهایی تیم ملی پیدا نکرد؛ در ۲۲ سالگی تا آخرین روزها او را در اردوی تیم ملی حفظ کرد تا وفاداری تیم ملی و خودش را به این بازیکن کرجی نشان داده باشد.

تکنیک علی قلی زاده ستاره تیم ملی ایران، مدافعان اروگوئه را کلافه کرد


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *