بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

راز خط خوردن مسی استقلالی فوتبال ایران توسط کی روش فاش شد

پشت پرده خط خوردن مهدی قایدی از تیم ملی ؛ کی روش پست 10 جنگنده می خواهد

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۹:۱۵
مهدی قایدی بزرگ ترین غایب تیم ملی ایران در جام جهانی ؛ قلم قرمز در دستان دراگان اسکوچیچ

گفته می شود کارلوس کی روش برای پست 10 تیم ملی بازیکنی را می‌خواهد که همچون یک هافبک دفاعی جنگنده باشد، از این رو مهدی قایدی را که به او لقب مسی فوتبال ایران داده بود، خط زده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیش بینی می‌شد مهدی قایدی یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی در اتریش باشد اما کارلوس کی‌روش با وجود تعریفی که از این بازیکن داشت او را خط زد.

به نظر می‌رسد سرنوشت مجتبی جباری در انتظار قایدی است. مجتبی جباری در برهه ای تصمیم گرفت اردوی تیم ملی را رها کند و وقتی از او سوال شد که چرا چنین تصمیمی گرفته است گفت نمی‌تواند در تیم کارلوس کی‌روش بازی کند چرا که فوتبالی که تیم او ارایه می‌دهد نیاز به پست پلی میکر یا بازیکن پست شماره ۱۰ ندارد.

مهدی قایدی بازیکنی است که بیشتر به درد پست شماره ۱۰ می‌خورد و کارلوس کی‌روش در این پست بازیکنی می‌خواهد که مثل هافبک‌های دفاعی جنگنده و درگیر باشد. او در جام جهانی قبلی از اشکان دژاگه در این پست استفاده کرد و در این جام جهانی هم به نظر می‌رسد شانس سامان قدوس در این پست بیشتر از دیگر بازیکنان باشد.

از سویی اگر کارلوس کی روش بخواهد از قایدی در پست وینگر استفاده کند به خوبی می‌داند این بازیکن از نظر بدنی توانمندی حضور توامان در حمله و دفاع را ندارد و با بازیکن حریف درگیر نمی‌شود تا توانش را در حمله خرج کند. بر همین اساس پیش بینی می‌شود مهدی قایدی شانس زیادی برای حضور در لیست نهایی کارلوس کی‌روش نداشته باشد.

جالب اینکه کارلوس کی‌روش از مهدی قایدی به عنوان مسی فوتبال ایران یاد کرده است. هر چند کارلوس کی‌روش در هفته‌های آتی فرصت بیشتری پیدا خواهد کرد که بازی‌های مهدی قایدی را بببیند و تصمیمات بهتری در مورد او بگیرد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *