بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

ریکاردو ساپینتو یاد دوران جوانی افتاده است + عکس

خنده و سرگرمی ریکاردو ساپینتو با بازیکنان استقلال در تمرینات

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۰
خنده و سرگرمی ریکاردو ساپینتو با بازیکنان استقلال در تمرینات

ریکاردو ساپینتو هر گاه تمرینات استقلال جنبه سرگرمی پیدا می کند یا دوران جوانی می کند و در مجموعه انقلاب پا به پای شاگردانش می دود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ریکاردو ساپینتو هر گاه تمرینات استقلال جنبه سرگرمی پیدا می کند یا دوران جوانی می کند و در مجموعه انقلاب پا به پای شاگردانش می دود و با آنها تنیس فوتبال بازی می کند.

به گزارزش پارس فوتبال، مهاجم سابق تیم های پورتو و رئال سوسیه داد در سن 49 سالگی هنوز هم قرار به بازی باشد با هیاهو بازی می کند و کری می خواند و در صورتی که تیمش برنده شود در پایان بازی در عکس یادگاری تیم برنده حاضر می شود و از سیمای او چهره یک تیم پیروز پیداست.

ریکاردو ساپینتو که دوران مربیگری اش را در کشورهای مختلفی سپری کرده حالا با یک ماموریت مهم مواجه است؛ تکرار قهرمانی استقلال در لیگ برتر که در همان هفته های ابتدایی متوجه سختی کار شده است. با این حال رسیدن استقلال به هارمونی و هماهنگی لازم با سیستم 3-3-4 در بازی با نساجی امیدوار به تکرار این روند در هفته های پیش رو است و اینکه با خاطره ای خوش به استقبال جام جهانی برود.

خنده و سرگرمی ریکاردو ساپینتو با بازیکنان استقلال در تمرینات

صرف نظر ازبحث در مورد عملکرد ساپینتو در استقلال باید گفت او به دلیل شور هیجان درونی که منحصر به فرد است با شاگردانش در تیم آبی ارتباط خوبی پیدا کرده و می کوشد استقلال را یک تیم پرشور و تهاجمی بار بیاورد؛ تیمی که بازی با نساجی را در دیدارهای آینده تکرار کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.