بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برگزاری ۶ هفته لیگ برتر پیش از جام جهانی

سهیل مهدی : طبق برنامه جدیدی که در اختیار داریم، مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر می‌تواند در تاریخ سیزدهم آبان‌ماه برگزار شود

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۹:۳۹
لیگ برتر

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ خبر از برگزاری بازی‌های ۶ هفته دیگر از بازی های لیگ برتر تا پیش از جام جهانی داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ خبر از برگزاری بازی‌های ۶ هفته دیگر از بازی های لیگ برتر تا پیش از جام جهانی 2022 داد.

به گزارش پارس فوتبال، سهیل مهدی در مورد سپری شدن ۶ هفته لیگ برتر و به جریان افتادن بازی‌ها تا شروع اردوی تیم ملی قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عنوان کرد:

طبق برنامه جدیدی که در اختیار داریم، مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر می‌تواند در تاریخ سیزدهم آبان‌ماه برگزار شود و آخرین روزی است که بازی‌ها قبل از اردوی تیم ملی انجام خواهد شد.

او ادامه داد:

پس از این تاریخ، بازیکنان ملی‌پوش داخلی به اردوی تیم ملی خواهند رفت و ۵-۴ روز پس از آن هم بازیکنان لژیونر اضافه می‌شوند. برای مثال، لژیونرهای شاغل در قطر زودتر می‌آیند و به تدریج سایر بازیکنان ملحق خواهند شد.

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره نظر سرمربی تیم ملی در خصوص زمان‌بندی بازی‌های لیگ برتر عنوان کرد:

اگر برنامه خاصی مثل دیدار دوستانه ملی پیش بیاید، آن مسابقه را نگه می‌داریم، اما طبق برنامه کارلوس کی‌روش، می‌تواند در تاریخ سیزدهم آبان‌ماه دربی را برگزار کنیم.

مهدی تاکید کرد:

تا این لحظه فرجه برگزاری را داریم، مگر اینکه شرایط اردویی تغییر کند یا در صورت نیاز تیم ملی، مسابقه تدارکاتی در این تاریخ انجام بگیرد که در چنین شرایطی، بازی‌های هفته دوازدهم به بعد از جام جهانی موکول می‌شود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *