بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تمجید جالب ستاره 100 میلیونی سیتی از گواردیولا

جک گریلیش : مدیون گواردیولا هستم؛ بهتر از او در دنیا نیست

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۸:۲۶
جک گریلیش

جک گریلیش سال گذشته با رقم 100 میلیون یورو از استون ویلا به منچسترسیتی پیوست و در اولین فصل حضورش هفت گل زد و چهار پاس گل داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جک گریلیش ستاره منچسترسیتی، از پپ گواردیولا تمجید کرد و گفت که او با همه مربیان دنیا فرق دارد.

به گزارش پارس فوتبال، جک گریلیش سال گذشته با رقم 100 میلیون یورو از استون ویلا به منچسترسیتی پیوست و در اولین فصل حضورش هفت گل زد و چهار پاس گل داد. انتظارات از او بالا بود و به همین دلیل مورد انتقادات زیادی قرار گرفت. شرایط برای گریلیش در فصل جاری کمی بهتر شده و توانسته بازی های خوبی تا به اینجای فصل انجام دهد. او هفته قبل توانست اولین گل فصلش را نیز برای سیتی بزند. اخیرا کوین دی‌بروینه، ستاره بلژیکی سیتی، در حمایت از گریلیش گفت که در انگلیس از بازیکنان انگلیسی بیشتر از بازیکنان خارجی انتقاد می کنند و این غیرمنصفانه است.

گریلیش در نشست خبری امروز خود و در واکنش به این اظهارنظر دی‌بروینه گفت:

با کوین موافقم و متاسفانه همینطور است. به خصوص در مورد من قضاوت ها منصفانه نبود. من برای یکی از بهترین تیم های دنیا بازی می کنم که هر سال عادت به جام گرفتن دارد. در استون ویلا به سبکی دیگر بازی می کردم ولی در سیتی همه چیز متفاوت شد. به زمان نیاز داشتم تا خودم را با سیتی وفق بدهم. درک می کنم که به خاطر رقم انتقال بالا، توقعات از من زیاد است ولی دیگر به این فشارها عادت کرده ام.

گریلیش همچنین از پپ گواردیولا هم تمجید کرد:

گواردیولا به من کمک زیادی کرده و مدیونش هستم. هرگز مربی ای مثل او ندیده ام. ارتباطم با گواردیولا عالی است و باید بگویم که او دیدگاهی متفاوت نسبت به همه مربیان دنیا دارد. در استون ویلا من آزادی زیادی در زمین داشتم ولی در سیتی کمی محدودتر شدم. حالا دیگر به این سبک بازی عادت کرده ام.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *