بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تلاش امید عالیشاه برای حضور در تقابل حیثیتی با تراکتور

امید عالیشاه مهیای دیدار حساس پرسپولیس و تراکتور

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۰
امید عالیشاه

امید عالیشاه که دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارد، امیدوار است شرایط بدنی‌اش برای استارت دوباره لیگ و تقابل با تراکتور به حد مطلوب برسد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

امید عالیشاه که دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارد، امیدوار است شرایط بدنی‌اش برای استارت دوباره لیگ و تقابل با تراکتور به حد مطلوب برسد.

به گزارش پارس فوتبال، امید عالیشاه که در دیدار با هوادار تهران دچار آسیب دیدگی شده و این روزها تمرینات اختصاصی خود را برای دستیابی به آمادگی دنبال می‌کند، پیگیر وضعیت آماده سازی خود برای حضور در هفته هفتم لیگ برتر و تقابل حیثیتی با تراکتور است.

تقابل عالیشاه با تراکتور به واسطه حضور کوتاه مدت این بازیکن در تبریز برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی و اتفاقاتی که طی آن پشت سر گذاشت، طی مدت اخیر با حواشی زیادی همراه بوده است. در آخرین مورد، تقابل فصل گذشته این دو تیم با حواشی زیادی همراه شد که محرومیت عالیشاه را نیز در پی داشت.

کاپیتان پرسپولیس اکنون امیدوار است با پشت سر گذاشتن مصدومیت و دستیابی به آمادگی، شرایط همراهی این تیم در جدال هفتم را به دست بیاورد و باید دید کادرپزشکی قادر خواهد بود این مهم را برای وی به نتیجه برساند یا خیر.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *