بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پیام جالب تیلور به حسن یزدانی بعد از برد + سند

دیوید تیلور پس از کسب مدال طلا در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان 2022 بلگراد خطاب به حسن یزدانی : باختن یک اتفاق ناخوشایند است اما تو بهتر خواهی شد و من هم همینطور و سال دیگر دوباره مقابل هم قرار می‌ گیریم

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۰


دیوید تیلور بعد از فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان 2022 بلگراد به پیروزی برابر حسن یزدانی واکنش جالبی نشان داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بعد از ماه‌ ها دوباره انتظارها به پایان رسید و دو غول کشتی دنیا در وزن ۸۶ کیلوگرم مقابل یکدیگر قرار گرفتند. حسن یزدانی و دیوید تیلور آمریکایی که رقابت آنها به یکی از جذاب‌ترین کشتی های دنیا تبدیل شده است؛ البته اگر نخواهیم بگوییم جذاب‌ترین.
آخرین تقابل این دو نابغه کشتی دنیا به مسابقات جهانی سال گذشته بر می گشت که در آنجا حسن یزدانی موفق شد در یک جدال نزدیک و تماشایی حریف آمریکایی خود را شکست دهد و مدال طلای مسابقات را از آن خود کند. علاوه بر این، یزدانی در نروژ انتقام شکست در المپیک را هم از تیلور گرفت.

با این حال در نبرد آخر این دو دیوید تیلور فوق العاده و استثنایی ظاهر شد. این کشتی گیر سرحال آمریکایی که در بهترین فرم خود به نظر می‌رسید ۷-۱ بر حسن یزدانی غلبه کرد و مدال طلا را از آن خود کرد.

بعد از پیروزی دیوید تیلور در فینال، از او درباره این سوال شد که چه پیامی برای حسن یزدانی دارد و این ستاره کشتی آمریکا نیز در پاسخ گفت:

سلام دوست من، می‌دانم که باختن یک اتفاق ناخوشایند است اما تو بهتر خواهی شد و من هم همینطور و سال دیگر دوباره مقابل هم قرار می‌گیریم. می‌دانم که سال آینده من و تو آنجا خواهیم بود(فینال جهانی سال بعد) بگذار به تماشاگران، یک مبارزه خوب را نشان دهیم، پس بیا با هم مبارزه کنیم.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.