بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مهاجم قرضی چلسی تکلیف آینده اش را مشخص کرد

کالوم هادسون اودوی : تاد بولی به من گفت که تو سال بعد به چلسی بر می‌گردی

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۳
کالوم هادسون اودوی

کالوم هادسون اودوی مهاجم چلسی، که در فصل جاری به شکل قرضی برای بایرلورکوزن بازی می کند، تایید کرد که چلسی روی او برای آینده حساب می کند و فصل بعد بر می گردد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کالوم هادسون اودوی مهاجم چلسی، که در فصل جاری به شکل قرضی برای بایرلورکوزن بازی می کند، تایید کرد که چلسی روی او برای آینده حساب می کند و فصل بعد بر می گردد.

به گزارش پارس فوتبال، سه هفته پیش باشگاه بایرلورکوزن از توافق نهایی با چلسی برای انتقال کالوم هادسون اودوی خبر داد. این مهاجم انگلیسی که فصل گذشته تنها 15 بازی در لیگ برتر انجام داد، یک گل زد و سه پاس گل هم داد، جایی در ایده‌های توماس توخل نداشت و ترجیح داد برای یک فصل از چلسی جدا شود. قرارداد او یک‌ساله است و در آن بند خرید وجود ندارد. به این‌ترتیب هادسون اودی تابستان 2023 به چلسی بر می‌گردد. این نشان می دهد که چلسی روی این بازیکن برای آینده حساب می کند.

هادسون اودوی در مصاحبه با نشریه دیلی میل گفت:

وقتی باشگاه بازیکنش را به تیمی دیگر قرض می دهد، اغلب در قرارداد او بند خرید دائمی گنجانده می شود ولی تاد بولی(مالک چلسی) به من گفت که تو سال بعد بر می‌گردی چرا که روی تو برای آینده حساب می کنیم. او تاکید داشت که من همچنان می توانم برای چلسی بازیکن مهمی باشد و باید برگردم.

هادسون اودی ادامه داد:

می دانم که بولی علاقه زیادی به بازیکنان جوان دارد و سال های آینده می خواهد ستاره های جوانی را برای چلسی بخرد. او ایده های جالبی برای چلسی دارد و می خواهد تیمی متشکل از جوانان و بازیکنان باتجربه بسازد. آینده چلسی با تاد بولی روشن است.

لازم به ذکر است که هادسون اودی تاکنون پنج بازی برای لورکوزن انجام داده و یک گل نیز در بوندسلیگا به ثمر رسانده است. او تا 2024 با چلسی قرارداد دارد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *