بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مژده به پرسپولیسی ها ؛ خطری باشگاه را تهدید نمی کند

حسینی : در هر حالت، پرونده رادو شوویچ در مرحله مفتوح است و رأی بدوی فیفا هنوز به حالت قطعی در نیامده است

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۸
پرونده رادوشوویچ علیه پرسپولیس

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در خبری جالب مدعی شد که پرونده دروازه بان کروات اسبق این باشگاه، خطری علیه آنها نخواهد بود!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در خبری جالب مدعی شد که پرونده دروازه بان کروات اسبق این باشگاه، خطری علیه آنها نخواهد بود!

به گزارش پارس فوتبال، در شرایطی که بعد از جدایی بوژیدار رادوشوویچ از باشگاه پرسپولیس و شکایت این دروازه‌بان کروات با ادعای طلب نزدیک به یک میلیون دلاری از سرخپوشان، نگرانی شدیدی بین هواداران این تیم شکل گرفته بود، اکنون معاون امور بین الملل سرخپوشان خبر از حل این مشکل می‌دهد.

امیرحسینی در این خصوص گفته:

پرونده دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس هیچ خطری برای باشگاه در خصوص مجوز حرفه‌ای ندارد و این پرونده در مرحله مفتوح است. طی نامه‌ای که از دادگاه عالی ورزش به تاریخ ۱۶ سپتامبر برابر با جمعه ۲۵ شهریور به باشگاه مکاتبه شد، اعلام گردید؛ این دادگاه در نظر دارد جلسه استماعی جهت رسیدگی به این پرونده به تاریخ ۹ نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه تشکیل دهد.

مدیر بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در توضیح این موضوع گفته:

در مکاتبات قبلی دادگاه عالی ورزش با باشگاه پرسپولیس، پنل داوری مشخص شد که ریاست آن بر عهده داوری از کشور ایتالیا است و دو داور دیگر یکی از باشگاه پرسپولیس و دیگری، داوری که از سوی رادو شوویچ انتخاب شده است، این پرونده را مورد بررسی قرار خواهند داد. این سه داور به اتفاق منشی و افراد دیگر در این جلسه حضور خواهند داشت.

حسینی با اشاره به این موضوع که هنوز رای قطعی در این خصوص به باشگاه ابلاغ نشده گفت:

در هر حالت، پرونده رادو شوویچ در مرحله مفتوح است و رأی بدوی فیفا هنوز به حالت قطعی در نیامده است. بنابر این، پرونده این بازیکن برای باشگاه خطری را در FIFA، CAS و AFC جهت مبحث مجوز حرفه‌ای تهدید نخواهد کرد تا اینکه این جلسه استماع برگزار گردد و داوران، نظرات خود را اعلام کنند و در نهایت دادگاه عالی ورزش رای نهایی را صادر نماید. قطعا تا آن زمان هیچ خطری برای باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *