بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیام انگیزشی تیلور برای یزدانی پس از فینال بلگراد

دیوید تیلور خطاب به حسن یزدانی : می‌دانم که باختن یک اتفاق ناخوشایند است اما تو بهتر خواهی شد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۱
دیوید تیلور و حسن یزدانی

دیوید تیلور دقایقی بعد از فینال به پیروزی برابر حسن یزدانی واکنش جالبی نشان داد و مدعی شد باز هم روی تشک همدیگر را ملاقات می کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دیوید تیلور دقایقی بعد از فینال به پیروزی برابر حسن یزدانی واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش پارس فوتبال، بعد از ماه‌ها دیشب دوباره انتظارها به پایان رسید و دو غول کشتی دنیا در وزن 86 کیلوگرم مقابل یکدیگر قرار گرفتند. حسن یزدانی و دیوید تیلور آمریکایی که رقابت آنها به یکی از جذاب‌ترین کشتی های دنیا تبدیل شده است؛ البته اگر نخواهیم بگوییم جذاب‌ترین.

آخرین تقابل این دو نابغه کشتی دنیا به مسابقات جهانی سال گذشته بر می گشت که در آنجا حسن یزدانی موفق شد در یک جدال نزدیک و تماشایی حریف آمریکایی خود را شکست دهد و مدال طلای مسابقات را از آن خود کند. علاوه بر این یزدانی در نروژ انتقام شکست در المپیک را هم از تیلور گرفت.

با این حال در نبرد شب گذشته این دو دیوید تیلور فوق العاده و استثنایی ظاهر شد. این کشتی گیر سرحال آمریکایی که در بهترین فرم خود به نظر می‌رسید 7-1 بر حسن یزدانی غلبه کرد و مدال طلا را از آن خود کرد.

چند دقیقه بعد از پیروزی دیوید تیلور در فینال، از او درباره این سوال شد که چه پیامی برای حسن یزدانی دارد و این ستاره کشتی آمریکا نیز در پاسخ گفت:

سلام دوست من، می‌دانم که باختن یک اتفاق ناخوشایند است اما تو بهتر خواهی شد و من هم همینطور و سال دیگر دوباره مقابل هم قرار می‌گیریم. می‌دانم که سال آینده من و تو آنجا خواهیم بود(فینال جهانی سال بعد) بگذار به تماشاگران یک مبارزه خوب را نشان دهیم، پس بیا با هم مبارزه کنیم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *