بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

حمایت جالب ستاره جوان اینتر از لوکاکو

متئو دارمیان : روملو لوکاکو در دوران بازگشت به اینتر بسیار مشتاق و مصمم است و او میل زیادی به درخشش در لباس نراتزوری دارد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۵۸
روملو لوکاکو در اینتر

متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی اینتر، مدعی شد روملو لوکاکو در بازگشت به این تیم می‌خواهد فصلی درخشان را در این تیم رقم بزند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی اینتر، مدعی شد روملو لوکاکو می‌خواهد فصلی درخشان را در این تیم رقم بزند.

به گزارش پارس فوتبال، روملو لوکاکو 29 ساله، بعد از سپری کردن یک فصل ناامید کننده در چلسی، در پنجره تابستانی امسال، ماه گذشته با قراردادی قرضی به ارزش هشت میلیون یورو دوباره به نراتزوری بازگشت. انتقال بزرگ به قیمت 115 میلیون یورو به چلسی اصلا مطابق نظر کادر فنی این باشگاه پیش نرفت و لوکاکو بسیاری از مسابقات فصل را از روی نیمکت تماشا کرد. اما این بازیکن در اولین بازی هنگام بازگشت به اینتر موفق به گلزنی شد. حالا متئو دارمیان در مورد انگیزه بالایی لوکاکو برای درخشش صحبت کرده است.

متئو دارمیان گفت:

روملو لوکاکو در دوران بازگشت به اینتر بسیار مشتاق و مصمم است و او میل زیادی به درخشش در لباس نراتزوری دارد. البته او وقتی قصد جدایی از اینتر را داشت هم همین‌گونه بود، اما به نظر می‌رسد او حتی نسبت به گذشته مصمم‌تر به درخشش است.

برتری در دقایق پایانی برابر الچه؟ وقتی برای تیمی ماند اینتر بازی می‌کنید، گلزنی در هر مسابقه‌ای همیشه مهم است. ما تا آخر در هر دیداری مبارزه خواهیم کرد و مانند آنچه سال گذشته رخ داد، عمل می‌کنیم. ما فقط روی بازی اینتر تمرکز کرده و سعی می‌کنیم به اخبار خارج از زمین گوش ندهیم. ما می‌خواستیم فصل را با پیروزی شروع کنیم و این هدف فقط در انتهای بازی به‌دست آمد، اما من فکر می‌کنم شایسته برتری بودیم و در طول مسابقه فرصت‌های بیشتری داشتیم. اما همچنین می‌دانیم که می‌توانیم و باید پیشرفت کنیم. ما در طول هفته روی این هدف کار خواهیم کرد و سپس هفته به هفته آماده خواهیم شد. هدف من این است که تلاش کرده و هر روز پیشرفت کنم تا کار سرمربی برای تصمیم گیری دشوار شود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.