بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

خریدار جدید منچستریونایتد مشخص شد ؛ ثروتمندترین مرد بریتانیا + عکس

سِر جیم رتکلیف، ثروتمندترین مرد بریتانیا خریدار باشگاه منچستریونایتد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۴۵
خریدار منچستریونایتد

رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند سِر جیم رتکلیف، ثروتمندترین مرد بریتانیا، قصد خرید باشگاه منچستریونایتد را دارد و با مالکین فعلی مذاکراتی انجام داده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند سِر جیم رتکلیف، ثروتمندترین مرد بریتانیا، قصد خرید باشگاه منچستریونایتد را دارد و با مالکین فعلی مذاکراتی انجام داده است.

به گزارش پارس فوتبال، امروز مشخص شد که خانواده گلیزر، مالکین آمریکایی منچستریونایتد در مواجهه با موج انتقادها از عملکرد شیاطین سرخ تصمیم گرفته‌اند بخشی از سهام باشگاه را به فروش برسانند. حالا از انگلیس خبر می‌رسد که سِر جیم رتکلیف، ثروتمندترین مرد بریتانیا، از علاقه‌مندان به خرید این باشگاه است و مذاکراتی با گلیزرها انجام داده است. ارزش کل باشگاه منچستریونایتد چیزی در حدود 5 میلیارد دلار ارزیابی می‌شود.

خریدار منچستریونایتد

سِر جیم رتکلیف

جیم رتکلیف ثروتی بالغ بر 15 میلیارد دلار دارد و به گزارش روزنامه تایمز مایل است باشگاه یونایتد را به‌صورت یکجا خریداری کند. البته در گزارش این روزنامه اشاره شده که گلیزرها تمایلی برای فروش کلی باشگاه ندارند.

این ثروتمند انگلیسی در مذاکرات اولیه با خانواده گلیزر به آنها اطلاع داده که در قدم اول حاضر است برای نوسازی ورزشگاه اولدترافورد هزینه‌ها را پرداخت کند.

یکی از سخنگویان جیم رتکلیف به این روزنامه گفت:

اگر باشگاه فروشی باشد جیم صد در صد خریدار است. ما حاضریم درباره مالکیت و شراکت بلندمدت در منچستریونایتد مذاکره کنیم. جیم به دنبال کسب سود در کوتاه‌مدت نیست چون از اهمیت این باشگاه برای شهر منچستر خبر دارد. همه شواهد نشان می‌دهد شرایط برای تغییر و تحول اساسی در یونایتد مهیا است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.