بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

تصویر نامزد جدید پیکه لو رفت + عکس

تصویری از کلارا کیا مارتی نامزد جدید پیکه به ادعای روزنامه سان

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۰
پیکه ؛ تصویری از کلارا کیا مارتی نامزد جدید پیکه به ادعای روزنامه سان

به نظر می‌رسید که برای اولین بار تصاویر کلارا کیا مارتی، نامزد جدید جرارد پیکه، توسط رسانه‌ها لو رفته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زندگی خصوصی پیکه در چند ماه اخیر دستخوش تغییراتی شده و همین موضوع او را به سوژه بسیاری از رسانه‌ها تبدیل کرده است.
پیکه و شکیرا که یکی از زوج‌های محبوب دنیای ورزش و هنر به حساب می‌آمدند، تصمیم گرفتند که به زندگی 12 ساله‌شان پایان دهند و از یکدیگر جدا شوند. این تصمیم ناگهانی شایعات بسیاری را به همراه داشت که یکی از اصلی‌ترین آنها شایعه خیانت این بازیکن به این خواننده معروف بود.
در حالی که گفته می‌شود کشمکش و درگیری بین این دو بر سر حق حضانت فرزندان و اموالی که در این مدت به صورت مشترک خریداری کردند ادامه دارد، حالا برای اولین بار تصاویری از نامزد جدید پیکه منتشر شده است.
روزنامه سان با انتشار این تصاویر مدعی شده است که نام او کلارا کیا مارتی است و در چند هفته اخیر تمامی حساب‎‌های کاربری‌اش در شبکه‌های اجتماعی را بسته است تا از شایعات احتمالی دور بماند و شناسایی نشود.

پیش از این نشریات اسپانیایی مدعی شده بودند که این دو نفر در یکی از رویدادهای مربوط به شرکتی که مالکیت آن برعهده پیکه است با یکدیگر دیدار کرده بودند. کلارا کیا مارتی دانشجو است و در دفتر این شرکت برای این مدافع اسپانیایی کار می‌کند. گفته می‌شود که او درباره این رابطه با هیچکس صحبتی نکرده است اما تمامی اطرافیان آنها به خوبی از همه چیز خبر دارند.
هرچند بسیاری از این افراد تاکید دارند که مشخص نیست آیا این دو نفر پیش از جدایی پیکه و شکیرا به یکدیگر علاقمند شده بودند یا این اتفاق پس از جدایی آنها رخ داده است اما انتشار این تصاویر باعث شده است که بسیاری شروع به مقایسه او با شکیرا کنند.

پیکه ؛ تصویری از کلارا کیا مارتی نامزد جدید پیکه به ادعای روزنامه سان


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.