بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پیشنهاد شگفت انگیز چلسی به توخل

پیشنهاد باشگاه چلسی به توماس توخل برای تمدید قرارداد تا 2026

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۳۴
توماس توخل در چلسی

چلسی مذاکرات با توماس توخل برای تمدید قرارداد او را آغاز کرده و پیشنهادی ارائه داده است که مدت آن دو برابر پیشنهاد قبلی باشگاه لندنی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

چلسی مذاکرات با توماس توخل برای تمدید قرارداد او را آغاز کرده و پیشنهادی ارائه داده است که مدت آن دو برابر پیشنهاد قبلی باشگاه لندنی است.

به گزارش پارس فوتبال، نمایش‌های اخیر چلسی مالک جدید باشگاه، تاد بولی، را به شدت راضی کرده است و او به همین دلیل قصد دارد برای اطمینان از ماندگار شدن سرمربی آلمانی این تیم پیشنهادی وسوسه‌انگیز به توماس توخل ارائه بدهد.

از قرارداد فعلی توماس توخل با باشگاه چلسی دو سال باقی مانده است. پیش از این گفته می‌شد چلسی قصد دارد با سرمربی آلمانی قرارداد جدیدی به مدت یک سال امضا کند. اما روزنامه انگلیسی سان مدعی است چلسی در روزهای اخیر مذاکرات با توخل را آغاز کرده و به او برای امضای قراردادی دو ساله پیشنهاد داده است. در صورت به نتیجه رساندن مذاکرات، توخل تا چهار سال دیگر سرمربی چلسی خواهد بود.

اوایل سال جاری میلادی دولت بریتانیا بعد از شروع جنگ اوکراین تحریم‌هایی علیه رومن آبراموویچ، مالک وقت باشگاه چلسی، که ملیت روسی دارد وضع کرد و او در نهایت مجبور شد باشگاه را رها کرده و انگلیس را ترک کند. در روزهایی که موجودیت باشگاه چلسی در خطر بود توماس توخل آبی‌های لندن را ترک نکرد و این باعث شد او بین هواداران محبوبیتی فو‌ق‌العاده پیدا کند.

بعد از آن روزها مالکیت جدید باشگاه در اختیار تاد بولی آمریکایی قرار گرفت. مالک جدید موفق شده رابطه خوبی با سرمربی آلمانی برقرار کند و به خصوص از عملکرد باشگاه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی راضی است. تاد بولی در طول تابستان برای تک‌تک تصمیم‌های نقل و انتقالاتی از توخل به عنوان مشاور ارشد خود استفاده می‌کرد.

توخل از زمان انتصاب به عنوان سرمربی چلسی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، سوپر جام یوفا و جام باشگاه های جهان از جمله افتخارات این سرمربی بوده و او همچنین چلسی را به دو فینال جام حذفی و فینال جام اتحادیه هدایت کرد که البته آنها در هر سه فینال ومبلی مغلوب شدند. همچنین توخل جوایز فردی متعددی از جمله بهترین مربی سال فیفا، سرمربی سال یوفا و بهترین سرمربی فوتبال آلمان را به دست آورده و همچنین دو بار به عنوان بهترین سرمربی ماه لیگ برتر انتخاب شده است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.