بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

دفاع تمام قد ستاره ولزی تاتنهام از کونته

بن دیویس : اگر آنتونیو کونته بخواهد ما بازیکن‌ها با چشم بسته برایش به سمت دیوار آجری می‌دویم

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۲۴
بن دیویس در تاتنهام

بن دیویس مدافع تاتنهام، با ستایش از آنتونیو کونته، سرمربی این تیم، می‌گوید بازیکنان تاتنهام حاضرند برای سرمربی خود با چشم بسته به سمت دیوار آجری بدوند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بن دیویس مدافع تاتنهام، با ستایش از آنتونیو کونته، سرمربی این تیم، می‌گوید بازیکنان تاتنهام حاضرند برای سرمربی خود با چشم بسته به سمت دیوار آجری بدوند.

به گزارش پارس فوتبال، آنتونیو کونته در شروع فصل جدید لیگ برتر با تاتنهام نتایج خوبی گرفته و شور و شوق او در کنار زمین و علاقه بی حد و حصر او به تیمش باعث شده سرمربی ایتالیایی به چهره‌ای بسیار محبوب برای بازیکنان و هواداران تاتنهام تبدیل شود.

اسپرز فصل جدید را با پیروزی 4-1 مقابل ساوتهمپتون آغاز کرد و سپس در دیدار جنجالی با چلسی به تساوی 2-2 دست یافت. دیداری که با درگیری فیزیکی کونته با سرمربی چلسی همراه بود و شاگردان این مربی ایتالیایی موفق شدند در وقتهای تلف شده به لطف گل هری کین از شکست فرار کنند و تساوی باارزشی به‌دست بیاورند.

بن دیویس، مدافع تاتنهام، با ستایش از آنتونیو کونته می‌گوید بازیکنان این تیم به سرمربی‌شان آنقدر علاقه و اطمینان دارند که حاضرند به خاطر او با چشم بسته به سمت دیوار آجری بدوند. دیویس می‌گوید از شور و شوق این فصل کونته غافلگیر شده ولی تاتنهامی‌ها در این دو هفته بیش از پیش شیفته سرمربی خود شده‌اند.

مدافع تاتنهام گفت:

ما به دیدن شور و شوق کونته عادت داریم. رکورد او نیازی به تعریف و تمجید ندارد. آنتونیو مربی‌ای در کلاس جهانی است که در عین حال انسانی متواضع با خصوصیات دوست‌داشتنی است. اگر او بخواهد ما بازیکن‌ها با چشم بسته برایش به سمت دیوار آجری می‌دویم. کونته ذاتا پرشور است و خیلی واضح می‌گوید که از تیمش چه می‌خواهد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.