بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش پشت خط زن تیم ملی به حضور در جام واگنر

امیرحسین اسفندیار : بدون شک تمرکز اصلی تیم ملی والیبال روی مسابقات قهرمانی جهان است

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۴۴
امیرحسین اسفندیار

امیرحسین اسفندیار تاکید کرد که بازی های دوستانه به تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی جهان کمک می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

امیرحسین اسفندیار تاکید کرد که بازی های دوستانه به ایران در مسابقات قهرمانی جهان کمک می کند.

به گزارش پارس فوتبال، ملی پوشان والیبال ایران در یک مسابقه تدارکاتی به مصاف اوکراین رفتند و با نتیجه 3-1 از حریف خود شکست خوردند. شاگردان بهروز عطایی پنج شنبه شب در جام واگنر در اولین بازی خود به مصاف لهستان خواهند رفت.

امیرحسین اسفندیار بعد از بازی دوستانه برابر اوکراین گفت:

بازی بدی نبود. هدف تیم ایران از برگزاری این بازی دوستانه رسیدن به آمادگی بیشتر بازیکنان بود، مخصوصاً اینکه دو بازیکن مصدوم داشتیم که به تازگی به ترکیب تیم اضافه شده‌اند.

در این مسابقه علی‌اصغر مجرد با صلاحدید کادر فنی بیشتر در ترکیب قرار گرفت. ضمن اینکه کادر فنی تلاش کرد تا شرایط تمام بازیکنان را محک بزند. بازی‌های اصلی تیم ایران در جام واگنر 27 تا 29 مرداد است و در رقابت‌های قهرمانی جهان که حدود یک هفته دیگر آغاز می‌شود. بدون شک تمرکز اصلی روی مسابقات قهرمانی جهان است.

اسفندیار در ادامه گفت:

بازی با اوکراین برای این بود که کادر فنی بداند بازیکنان به چند درصد آمادگی رسیده‌اند تا به ترکیب ایده‌آل برسند. شناخت خاصی از حریف نداشتیم و تنها چند بازیکن حریف را می شناختیم که در لیگ‌های معتبر دنیا بازی می‌کنند. بدون آنالیز وارد بازی شدیم و کادر فنی حین بازی شرایط حریف را ارزیابی کرد.

تیم ملی والیبال ایران که برای حضور در رقابت‌های جام واگنر و قهرمانی جهان در شهر کراکوف مستقر است، عصر دیروز از ساعت 17 به وقت محلی در دیداری تدارکاتی مقابل اوکراین قرار گرفت.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.