بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

چشم طمع پرسپولیس و سپاهان به لیست مازاد استقلال

ستاره های استقلال در رادار پرسپولیس و سپاهان !

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۳:۴۶
ستاره های استقلال در رادار پرسپولیس و سپاهان !

گفته می شود که دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس منتظرند تا اگر ارسلان مطهری و آرمان رمضانی در لیست مازاد استقلال قرار گرفتند، با آن ها مذاکره کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بازیکنانی که در ابتدای فصل نقل و انتقالات با استقلال قرارداد امضا کردند ممکن است سر از سپاهان و یا حتی پرسپولیس در بیاورند.

استقلال با نفرات جدیدی که جذب کرده قطعا باید نام ۲ بازیکن را از فهرست تیمش خارج کند. از چند روز پیش شایعه کنار گذاشتن ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، سعید مهری و سید محمد حسینی از جمع آبی پوشان مطرح شده اما اگر این اتفاق رخ بدهد ممکن است پیامد تلخی برای هواداران این تیم داشته باشد.

مسئولان باشگاه‌های سپاهان و پرسپولیس این روزها منتظر هستند تا ببینند کدام بازیکن استقلال از این تیم کنار گذاشته خواهد شد. به طور مثال پرسپولیسی‌ها بی‌میل نیستند تا اگر ساپینتو مطهری را نخواست با وی وارد مذاکره شوند چون شدیدا به مهاجم نیاز دارند. از طرفی سپاهانی‌ها هم بدشان نمی‌آید رمضانی یا مطهری را جذب کنند.

باید طی روزهای آینده منتظر ماند و دید آیا اواخر نقل و انتقالات برای استقلال پرستاره خوش است یا رفتن یک بازیکن این تیم به تیم رقیب کام هواداران این تیم را تلخ خواهد کرد؟


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.