بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بازدید نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه تختی انزلی

بازدید نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه تختی انزلی برای دیدار ملوان و استقلال

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۲۳
بازدید نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه تختی انزلی

قرار است نماینده ای از سازمان لیگ فوتبال تا فردا به انزلی برود و وضعیت ورزشگاه تختی انزلی را ارزیابی کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

قرار است نماینده ای از سازمان لیگ فوتبال تا فردا به انزلی برود و وضعیت ورزشگاه تختی انزلی را ارزیابی کند.

به گزارش پارس فوتبال، در فاصله 3 روز تا دیدار ملوان و استقلال هنوز ورزشگاه محل برگزاری این مسابقه مشخص نیست و اهالی فوتبال منتظر تصمیم سازمان لیگ در این باره هستند.

عملیات مرمت و بازسازی برای رفع نوافق ورزشگاه تختی انزلی از حدود یکماه قبل زیر نظر مسئولان استانی گیلان و شهری انزلی شروع شده اما هنوز به مرحله نهایی نرسیده و نقص هایی وجود دارد. از این رو مشخص نیست که این ورزشگاه بتواند میزبان استقلال در بازی روز پنجشنبه باشد.

این در حالی است که مسئولان گیلانی اعتقاد دارند در شرایطی که بازی های لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می‌شود مشکلی برای میزبانی از استقلال در انزلی نیست. چراکه چمن ورزشگاه ، رختکن‌ها و همچنین ورودی تیم ها کاملا آماده شده و برای برگزاری بازی آماده است.

از این رو هیات فوتبال گیلان طی نامه ای آخرین وضعیت ورزشگاه را به سازمان لیگ اعلام کرده اما برای بررسی شرایط قرار است نهایتا تا فردا نماینده ای از سازمان لیگ راهی انزلی شود تا وضعیت ورزشگاه تختی و تغییرات را مورد بازبینی قرار بدهد.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد تا فرداشب(سه‌شنبه) آخرین وضعیت ورزشگاه میزبان دیدار ملوان و استقلال مشخص شود. باید دید در نهایت این مسابقه حساس هفته دوم در کدام شهر و ورزشگاه انجام خواهد شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.