بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

حمایت پیشکسوت منچستریونایتد از مارکوس راشفورد

ساها : راشفورد خیلی زود به روزهای خوبش برمی‌گردد و با گل‌هایش همه ما را خوشحال می‌کند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۳۹
حمایت لوئیس ساها از مارکوس راشفورد

لوئیس ساها، ستاره سابق منچستریونایتد، انتقادهای اخیر از مارکوس راشفورد را رد کرده و می‌گوید این بازیکن جواب منتقدان را خواهد داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لوئیس ساها، ستاره سابق منچستریونایتد، انتقادهای اخیر از مارکوس راشفورد را رد کرده و می‌گوید این ستاره انگلیسی در فصل جاری به یکی از کلیدهای موفقیت تیم اریک تن‌هاخ تبدیل خواهد شد.

به گزارش پارس فوتبال، با اینکه در روزهای اخیر منچستریونایتد و بازیکنانش آماج شدیدترین انتقادها قرار گرفته‌اند و بسیاری از ستاره‌های سابق و اسطوره‌های باشگاه با این انتقادها هم‌داستان هستند اما لوئیس ساها، ستاره سابق شیاطین سرخ، انتقادها را غیرمنصفانه می‌داند و معتقد است یونایتد با همین بازیکنان و با هدایت اریک‌ تن‌هاخ موفق خواهد شد.

ساها به خصوص به انتقادها از مارکوس راشفورد، مهاجم انگلیسی یونایتد، معترض است. او به منتقدین وعده داد که راشفورد در فصل جاری به یکی از ستاره‌های اصلی تیم اریک تن‌هاخ تبدیل می‌شود و منتقدینش را ساکت خواهد کرد.

انتقادها به راشفورد زمانی اوج گرفت که او در جریان شکست 2-1 یونایتد مقابل برایتون در هفته اول فصل دو فرصت گلزنی عالی را از دست داد. فرصتهایی که می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد.

لوئیس ساها در مصاحبه با مترو گفت:

راشفورد الان آماده نیست ولی حتما از این شرایط عبور خواهد کرد. الان وقت نگرانی نیست چون فصل تازه شروع شده. همه می‌توانند ببیند که مارکوس عاشق باشگاه است و هیچوقت مصاحبه‌های ناجور علیه یونایتد نمی‌‌کند و بهانه به دست کسی نمی‌دهد. او خیلی زود به روزهای خوبش برمی‌گردد و با گل‌هایش همه ما را خوشحال می‌کند. وقتی روند گلزنی مارکوس شروع شود دیگر هیچکس جلودارش نخواهد بود.

راشفورد یک مصدومیت سخت را پشت سر گذاشته و به زمان نیاز دارد تا اعتماد به نفسش را دوباره بدست بیاورد. شک ندارم او بهتر و بهتر می‌شود. اگر راشفورد به تلاش ادامه بدهد و سعی کند بیشتر از فوتبالش لذت ببرد حتما به روزهای خوب برمی‌گردد. من در این باره کوچکترین شکی ندارم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.