بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

حمایت اداره کل ورزش خوزستان از استقلال ملاثانی + عکس

ادره کل ورزش خوزستان خواستار ادامه فعالیت استقلال ملاثانی در لیگ یک

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۰۹
حمایت ادره کل ورزش خوزستان از استقلال ملاثانی

اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با ورود به موضوع سهمیه لیگ یک این استان، خواستار ادامه فعالیت استقلال ملاثانی شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با ورود به موضوع سهمیه لیگ یک این استان، خواستار ادامه فعالیت استقلال ملاثانی شد.

به گزارش پارس فوتبال، داستان تغییر نام نماینده خوزستان در لیگ یک، یکی از مهمترین اتفاقات قرعه کشی مسابقات این فصل بود. استفاده از نام استقلال ملاثانی یا پرسپولیس خوزستان باعث ایجاد شبهاتی شد که اینک واکنش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان را هم به همراه داشته است.

در قرعه کشی فصل جدید لیگ دسته اول نماینده استقلال ملاثانی حضور نداشت اما نماینده پرسپولیس خوزستان که مدعی شده امتیاز خود را در اختیار استقلال قرار داده بود، در این مراسم حضور داشت. ماجرا از این قرار است که پرسپولیس خوزستان سهمیه خود را واخواهی کرده و خواستار شرکت در فصل جدید مسابقات با نام خود در شهر دزفول است.

در شرایطی که گفته می شود شانس پرسپولیس خوزستان برای شرکت در مسابقات بیش از استقلال ملاثانی است، همه چیز منوط به نظر نهایی خواهد بود که فدراسیون فوتبال صادر خواهد کرد. البته به نظر می رسد که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان تمایل به ادامه فعالیت استقلال دارد.

در نامه مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان خطاب به میرشاد ماجدی که رونوشت آن به مسئولان شهری و استانی نیز ارسال شده، تغییر احتمالی صورت گرفته، غیرکارشناسی دانسته شده و از سرپرست فدراسیون درخواست ورود به ماجرا و جلوگیری از آن شده است. حمید بنی تمیم در این نامه از ماجدی درخواست کرده تا نماینده خوزستان در فصل جاری با نام استقلال و در شهر ملاثانی به فعالیت خود ادامه دهد.

حمایت ادره کل ورزش خوزستان از استقلال ملاثانی


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.