بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پشت پرده درگیری اسطوره پرسپولیس با هواداران سرخ چه بود ؟

ضیا عربشاهی : من جر و بحث نکردم و صحبت کردم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۲
ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت : من جر و بحث نکردم، به عشق هوادار آمدم و صحبت کردم، ولی یکی دو نفر وقتی دیدند منطقی صحبت می‌کنم، شیطنت کردند. ما بچه نیستیم و این چیزها را می‌فهمیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در جریان تجمع امروز (چهارشنبه) تعدادی از هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه برای لحظاتی در میان هواداران حاضر شد و توضیحاتی را درباره شرایط باشگاه پرسپولیس ارائه کرد که همین موضوع باعث به وجود آمدن جدال لفظی بین عربشاهی و تعداد اندکی از هواداران پرسپولیس شد.

ضیا عربشاهی درباره این اتفاق اظهار داشت:

متأسفانه در اینستاگرام این چیزها را می‌گذارند. ما مهاجم می‌خواهیم و هوادار هم حق دارد از باشگاه این درخواست را داشته باشد، اما عده‌ای همه چیز را نمی‌دانند. مهاجم با پرسپولیس مذاکره می‌کند و ابتدا درخواست رقم 200 هزار دلاری دارد، اما وقتی کار به مذاکرات نهایی می‌رسد درخواستش دو میلیون دلار می‌شود!

وی ادامه داد:

هوادار حق دارد، اما مهاجمی که به پرسپولیس می‌آید باید در اندازه این تیم باشد. من امروز یک کاری داشتم و برای اولین بار هم به باشگاه پرسپولیس آمده بودم. وقتی دیدم هواداران جمع شدند به احترام آنها ایستادم و صحبت کردم، چون می‌دانم حداقل چهار پنج نفر از اینهایی که جمع شده بودند ادمین‌ها کانال همین آدم‌هایی هستند که دنبال سوءاستفاده هستند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:

من اگر مهاجم خارجی می‌خواهم باید به مدیر تیم بگویم و او به مدیرعامل باشگاه؛ نه اینکه جار بزنم و ادمین‌ها بنویسند. این کار تخریب کردن باشگاه است. وقتی ما این کار را می‌کنیم شرایط روحی و روانی مهاجمان‌مان صفر می‌شود.

عربشانی درباره درگیری لفظی‌اش با چند هوادار توضیح داد:

من جر و بحث نکردم، به عشق هوادار آمدم و صحبت کردم، ولی یکی دو نفر وقتی دیدند منطقی صحبت می‌کنم، شیطنت کردند. ما بچه نیستیم و این چیزها را می‌فهمیم. هواداران حرف‌شان را زدند و من هم حرفم را زدم و هواداران هم بدون هیچ مشکلی هم رفتند. بازیکن 200 هزار دلاری یک دفعه می‌شود 2 میلیون دلار؛ چه کسی این کار را می‌کند؟ همین دلالانی که بازیکن می‌آورند. هوادار این چیزها را نمی‌داند و احساسی صحبت می‌کند، اما در کنار آنها کسانی می‌آیند که قصدشان سوءاستفاده است. من به هیچ پیشکسوتی به جز پروین کار ندارم و در شش سال 9 قهرمانی برای پرسپولیس گرفتم؛ اگر چیزی می‌گویم ایراد تیمم را می‌گیرم، نه اینکه به نفع تیم رقیب پرسپولیس را تخریب کنم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *