بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ستاره پرسپولیس به سیم آخر زد

ناراحتی شدید مرتضی پورعلی گنجی از یک اتفاق عجیب!

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۳۰
مرتضی پورعلی گنجی

مرتضی پورعلی گنجی یکی از ناراحت ترین افراد حاضر در تمرینات پرسپولیس است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مرتضی پورعلی گنجی یکی از ستاره هایی بود که در نقل و انتقالات این فصل راهی پرسپولیس شد تا به وضعیت خط دفاعی این تیم سر و سامان بدهد. با این حال مرتضی در اولین بازی فصل پرسپولیس نمی تواند تیمش را همراهی کند.

 پورعلی‌گنجی بهمن ماه سال ۹۳ از تیم نفت به لیگ چین رفت. البته خرید جدید پرسپولیس قبل از رفتنش در بازی پیکان و نفت تهران اقدام به زدن کمک داور بازی کرد!‌ پورعلی‌گنجی در بازی پیکان و نفت که کم هم حاشیه نداشت با دست به سینه کمک داور بازی (علی میرزابیگی) زد. در آن بازی علی صفایی داور وسط بود و گزارشی به کمیته انضباطی فرستاد و در این گزارش اشاره‌ای به رفتار پورعلی‌گنجی داشت.

کمیته انضباطی هم بر اساس گزارش داور بازی و فیلم دیدار نفت و پیکان این بازیکن را محروم کرد. نکته اینجا بود که مرتضی پورعلی‌گنجی قبل از اینکه دوران محرومیتش را در ایران پشت سر بگذارد به چین رفت و محرومیتش را پشت سر نگذاشت.

حالا بعد از گذشت هشت سال از آن ماجرا یک بار دیگر این بازیکن  به لیگ ایران بازگشته  و قرار است  برای پرسپولیس بازی کند و خیلی از هواداران پرسپولیس نگران اعمال محرومیت بازیکن جدیدشان هستند. محرومیت ۲ جلسه ای انضباطی مدافع جدید پرسپولیس مشمول مرور زمان شده و دیگر قابل اجرا نیست ولی به دلیل گرفتن کارت قرمز در آن دیدار ، مرتضی یک جلسه از همراهی پرسپولیس محروم خواهد بود.

مرتضی پورعلی گنجی که انگیزه های بسیار زیادی در بازگشن دوباره به لیگ برتر و بازی برای تیم محبوبش دارد، این روزها ناراحت ترین بازیکن پرسپولیس به حساب می آید. او خودش را برای دیدار مقابل ذوب آهن آماده کرده بود ولی ناگهان متوجه شد که نمی تواند پرسپولیس را در این دیدار همراهی کند.

به این ترتیب رونمایی از پورعلی گنجی با یک هفته تاخیر و در دیدار مقابل فولاد انجام خواهد شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.