بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

متلک آتشین اسطوره پرسپولیس به فدراسیون فوتبال

محمد نصرتی : رکن اصلی هرج و مرج‌ ها فدراسیون فوتبال است

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۵
محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس درباره تیم ملی صحبت کرد

محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس گفت : رکن اصلی این هرج و مرج‌ها خود فدراسیون است و همیشه می‌گوییم فدراسیون یک نهاد مستقل است اما با اتفاقات اخیر ثابت شد به هیچ وجه مستقل نبوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس درمورد استوری گلایه‌آمیز برخی بازیکنان تیم ملی از وضعیت فدراسیون فوتبال و درخواست آنها از دو نماینده مجلس برای دخالت نکردن در امور این رشته، اظهار داشت:

عدم استقلال، قدرت و مدیریت نداشتن فدراسیون فوتبال عامل این موضوع است. فدراسیون ما با سرپرست شرایط نا به سامانی را پشت سر می‌گذارد و این بدون رئیس اداره شدن سبب شده هرکس و هر گروهی به خودش اجازه بدهد در امور فدراسیون دخالت کرده و ناهجاری‌ها به این مجموعه رخنه پیدا کند. در این وضعیت بازیکنانی که زیر مجموعه فدراسیون هستند، به خودشان اجازه می‌دهند به هر ماجرایی ورود کنند.

وی درخصوص ادعای حمید استیلی مبنی بر اینکه تحریک برخی افراد سبب شده بازیکنان این استوری را منتشر کنند، گفت:

من از این موضوع اطلاعاتی ندارم اما متاسفانه شرایطی که بر فوتبال ما حاکم شده اصلا درست نیست و بازیکنان آلت دست  و بازیچه برخی افراد شده‌اند. اگر تیم ملی در جام جهانی نتیحه مطلوبی نگیرد یا دست کم عملکرد آبرومندانه‌ای نداشته باشد، همین بازیکنان تحت تاثیر قرار می‌گیرند و دود چنین اتفاقی به چشم آنها می‌رود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه کرد:

بازیکنان باید کار خودشان را انجام بدهند و نباید درگیر چنین مسائلی شوند. اینکه برخی به واسطه محبوبیت و شهرت بازیکنان تیم ملی به آنها پناه ببرند و برای رسیدن به هدف شان از آنها کمک بخواهند، کار درستی نیست.

نصرتی درمورد تاثیر ضعف فدراسیون فوتبال در چنین اتفاقاتی، پاسخ داد:

جدا از نداشتن استقلال، مدیریت و قدرت، نا به سامانی موجود در فدراسیون فوتبال برای برخی عزیزان یک دست آویز شده تا برای رسیدن به برخی اهداف هر کاری انجام بدهند. رکن اصلی این هرج و مرج‌ها خود فدراسیون است. همیشه می‌گوییم فدراسیون یک نهاد مستقل است اما با اتفاقات اخیر ثابت شد به هیچ وجه مستقل نبوده و وابسته به دولت، وزارت ورزش، مجلس و هر جای دیگری است. همه درمورد شرایط فدراسیون نظر می‌دهند و این دخالت‌ها پای بازیکنان تیم ملی را هم وسط کشیده است. آنها یک روز به نهاد ریاست جمهوری می‌روند و روز دیگر استوری می‌گذارند.

وی افزود:

اگر فدراسیون استقلال و قدرت داشت، هیچ وقت بازیکنان به خودشان اجازه چنین کاری نمی‌دادند. ای کاش می‌توانستند انتخابات را زودتر برگزار کنند تا رئیس فدراسیون سریع‌تر مشخص شود تا برای جام جهانی بازیکنان حداقل به تمرکز برسند. شاید برخی نامزدها نیز برای رسیدن به هدف به آنها وعده بدهند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.