بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نظر یحیی گل محمدی درباره استفاده از دو ستاره پرسپولیس در فصل جدید مشخص شد

برنامه یحیی گل محمدی برای استفاده از سعید صادقی و مهدی ترابی ؛ حضور همزمان دو ستاره در ترکیب پرسپولیس

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۰۴
پرسپولیس در لیگ 22

از اردوی سرخ ها خبر می رسد که برنامه یحیی گل محمدی برای استفاده از سعید صادقی و مهدی ترابی این است که از حضور همزمان این دو ستاره در ترکیب پرسپولیس بهره ببرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یکی از ابهامات ترکیب پرسپولیس حضور دو ستاره چپ پا در میان بازیکنان ثابت است.

در بازى پرسپولیس برابر سایپا مهدی ترابی به عنوان هافبک چپ وارد زمین شد و سعید صادقی در جناح راست بازی کرد. جذب سعید صادقی باعث شد تا احسان پهلوان قید امضای قرارداد جدید در پرسپولیس را بزند تا صادقی به همراه مهدی ترابی، به گزینه اول یحیی در خط هافبک تبدیل شود و البته همیشه سایه بازیکنانی نظیر نعمتی، عالیشاه و… را هم در تمرین روی سر خود ببیند.

با این حال به نظر یحیی گل محمدی حداقل برای شروع فصل روی استفاده از این دو بازیکن به جمع بندی رسیده و شاید تنها نقطه ابهام، پست آنها باشد؛ جایی که هر دو هافبک چپ تخصصی هستند و یکی باید به جناح راست منتقل شود.

روز گذشته اگرچه این دو بازیکن به صورت دائم جای خود را تغییر می‌دادند اما به نظر مهدی ترابی در سمت چپ حضور خواهد داشت و سعید صادقی در جناح راست. ترابی در این بازی سرحال، آماده و موثر نشان داد و با یک گل و پاس گل زمین را ترک کرد تا ستاره تیمش در آستانه شروع لیگ باشد.

سعید صادقی هم البته در پیش فصل فراتر از انتظارات ظاهر شده و خیلی زود توانسته در تیم جا بیفتد. او شاید نقشی را برعهده داشته باشد که وحید امیری در ۲۸ سالگی و پس از انتقال از نفت تهران به پرسپولیس برعهده گرفت و ستاره تمام عیار تیم برانکو شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.