بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

دراگان اسکوچیچ ، برانکو را شست و پهن کرد + جزئیات

دراگان اسکوچیچ : اصلا برانکو ایوانکوویچ کیست که گفته‌هایش برایم اهمیت داشته باشد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰
دراگان اسکوچیچ درباره برانکو صحبت کرد

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : اصلا برانکو ایوانکوویچ کیست که گفته‌هایش برایم اهمیت داشته باشد؟ من توجهی به این گفته ها ندارم و بر کار خودم متمرکز هستم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مدت‌هاست برانکو ایوانکویچ از دراگان اسکوچیچ حمایت می‌کند و بارها او را بزرگتر از مربیانی چون ویلموتس و کی‌روش معرفی کرده.

سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس سال‌هاست که سعی دارد بازار ایران را در اختیار مربیان کروات نگه دارد و در این مسیر انتقاداتش از مربیان اروپای غربی همیشه در بالاترین سطح بوده و سال‌ها با کی‌روش در این مسیر جنگیده است.

سرمربی تیم ملی عمان که همیشه یک گزینه بالقوه برای هدایت تیم ملی است حالا در شرایطی که دوباره بحث حضورش در ایران مطرح شده است اخیرا اعتراف کرده اسکوچیچ تماس‌هایش را پاسخ نمی‌دهد.

اسکوچیچ که از مکتب ریه‌کا در فوتبال کرواسی است در همه سال‌های حضورش در ایران هم هیچ‌وقت خیلی رابطه گرمی با برانکو نداشته است.

اخیرا وقتی برانکو در حاشیه مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی دستاورد اسکوچیچ با تیم ملی را بزرگترین دستاورد کسب شده یک دهه اخیر فوتبال ایران دانست، اسکوچیچ بی‌توجه به این تمجیدها به دنیای ورزش کانادا گفت:

اصلا برانکو کیست که گفته‌هایش برایم اهمیت داشته باشد؟ من توجهی به این گفته ها ندارم و بر کار خودم متمرکز هستم.

به نظر می‌رسد غیر از تفاوت در دیدگاه و مکتب فوتبالی زاگرب، ریه‌کا دراگان بر این باور است که برانکو هم خطری بالقوه و شاید جدی مثل اسکوچیچ برای جایگاهش است.

این حقیقتی است که برانکو هم سرانجام به آن اعتراف کرده است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.