بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

ساپینتو نقش کریم باقری را در استقلال تعریف کرد !

خسرو حیدری در نقش کریم باقری استقلال ؛ ستاره پیشین مامور مراقبت از نظم و انضباط بازیکنان

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۷:۰۰
خسرو حیدری در نقش کریم باقری استقلال ؛ ستاره پیشین مامور مراقبت از نظم و انضباط بازیکنان

از اردوی استقلال خبر می رسد که ریکاردو ساپینتو خسرو حیدری و یکی دیگر از دستیاران خود را مامور مراقبت از نظم و انضباط بازیکنان قرار داده است تا آبی ها هم همچون پرسپولیس یک کریم باقری داشته باشند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سرمربی تیم استقلال محدودیت‌هایی را برای بازیکنان درنظر گرفته است.

ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال با شرایط خاص مشغول آماده‌سازی تیمش برای آغاز رقابت‌های لیگ است و این در حالی است که این مربی شرایط بازیکنان تیمش را زیر ذره بین قرار داده است. سرمربی تیم استقلال به بازیکنان تیمش اعلام کرده که در آستانه شروع بازی‌ها از ایجاد حاشیه دور باشند و با رسانه‌ها گفت‌وگو نکنند. از طرفی ساپینتو حضور بیش از حد بازیکنان را در اینیستاگرام بسیار مشکل ساز می‌داند و از آنها درخواست کرده حتی در خصوص مسائل شخصی نیز پستی نگذارند و فعالیت خود را محدود کنند زیرا هر اقدامی که در صفحات مجازی انجام می‌دهند ممکن است برای آنها مشکل ساز شود و از جانب هواداران تیم حساسیت ایجاد می‌کند و تاثیرش در تیم منعکس شود.

سرمربی استقلال تهران برای بازیکنانی که خلاف توصیه وی رفتار کنند جریمه در نظر گرفته و این موضوع را به مسوولان تیم نیز اعلام کرده است. شایان ذکر است بازیکنان تیم قرار است توسط خسرو حیدری و یکی از خارجی‌ها چک شوند تا در آستانه مهم‌ترین بازی فصل استقلال مقابل سپاهان، اعضای تیم با حواشی تمرکز خود را از دست ندهند و بازیکنان با آمادگی کامل روحی آماده اولین بازی فصل خود شوند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.