بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پیشکسوت استقلال پشت پرده تفکرات ساپینتو را لو داد

مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال : تفکرات ساپینتو هجومی است

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۰
مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال : تفکرات ساپینتو هجومی است

مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال معتقد است که تفکرات ریکاردو ساپینتو سرمربی آبی ها هجومی است و تیم او می تواند مدعی قهرمانی باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی‌پوشان در لیگ بیست‌ودوم نیز می‌توانند مدعی اصلی قهرمانی باشند گفت که تفکرات ریکاردو ساپینتو هجومی است و انگیزه، تلاش و پشتکار این مربی پرتغالی قابل ستایش است.

مهدی پاشازاده اظهار داشت:

استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران پر فشار بدنسازی به انجام بازی‌های دوستانه روی آورده تا برای اولین بازی خود در لیگ برتر مقابل سپاهان به شرایط ایده‌ال برسد.

وی افزود:

این درست که استقلال در فصل جدید ستاره‌ای جذب نکرده اما یارگیری این تیم بد نبوده و آبی‌ها عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته‌اند. شاکله اصلی تیمی که عنوان قهرمانی را فصل گذشته کسب کرد حفظ شد و نفراتی به خدمت گرفته شدند که می‌توانند در این فصل کمک حال استقلال باشند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:

استقلال در لیگ بیست‌ودوم نیز می‌تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد، تفکرات ریکاردو ساپینتو هجومی است و انگیزه، تلاش و پشتکار این مربی پرتغالی قابل ستایش است.

پاشازاده تصریح کرد:

جدال استقلال و سپاهان فینال زودهنگام لیگ برتر است. دیداری که می‌تواند جذاب باشد و در صورتی که آبی‌ها به موفقیت برسند با انگیزه بیشتری لیگ را پیگیری خواهند کرد.

وی تاکید کرد:

استقلال مهاجمان زیادی را به خدمت گرفته و البته این مساله بستگی به توانایی کادرفنی دارد که چگونه بتواند شرایط و جو تیم را کنترل کند.

بازیکن پیشین استقلال تهران در پایان گفت:

فوتبال ایران با کمبود بازیکن مواجه است و این نکته‌ای است که در چند سال اخیر دیده می‌شود. اینکه چرا این اتفاق افتاده است باید کارشناسی شود اما استعدادیابی در فوتبال ایران صورت نمی‌گیرد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.