بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ساپینتو عاشق بازیکن جدید استقلال شده است + عکس

ریکاردو ساپینتو شیفته اخلاق و پرش های بلند پیمان بابایی

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۴
پیمان بابایی در استقلال

مهاجم جدید استقلال به خاطر دو ویژگی خاصی که دارد مورد توجه ساپینتو قرار گرفته است؛ یکی شوخ طبعی و دیگری پرش های بلند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهاجم جدید استقلال به خاطر دو ویژگی خاصی که دارد مورد توجه ریکاردو ساپینتو قرار گرفته است؛ یکی شوخ طبعی و دیگری پرش های بلند.

یکی از بازیکنان ورودی در فصل نقل و انتقالات تابستانی استقلال مهاجم ۲۷ ساله تبریزی این تیم است که از تراکتور به این تیم پیوست. پیمان بابایی که گفته می شد در لیست یحیی گل محمدی هم حضور دارد به خاطر اتفاقات فصل گذشته دیدار نیمه تمام تراکتور و پرسپولیس مسیرش تغییر کرد و به جمع آبی پوشان تهرانی پیوست.

او که فصل گذشته در تیم تراکتور تنها ۵ گل به ثمر رساند در طول سه هفته اخیر یکی از آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر در جمع بازیکنان استقلال بوده است. از نکات جالب توجه در ارتباط با پیمان بابایی این است که روحیات او شبیه سرمربی پرتغالی استقلال است و به گفته اعضای ایرانی کادر فنی، سرمربی استقلال حسابی با این بازیکن در طول تمرینات شوخی می‌کند.

یکی از ویژگی‌های پیمان بابایی در پست حمله پرش‌های این بازیکن است که توجه سرمربی استقلال را به خود جلب کرده است. در حالی که تقریباً اکثر مهاجمان استقلال میانگین قدی‌شان بالای ۱۸۰ سانتیمتر است این بازیکن توانسته پرش‌های بلندی داشته باشد و در این زمینه باعث شده تا ساپینتو که نسبت به ارسال از جناحین اهمیت ویژه‌ای می‌دهد به بابایی بگوید روی ضربات سرش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

پیمان بابایی در استقلال

از دیگر مهاجمان بلندقامت استقلال آرمان رمضانی و همچنین سجاد شهباززاده هستند که این دو نفر نیز قدرت سرزنی بالایی دارند اما ظاهراً پیمان بابایی با قدرت بیشتر و ضربات چکشی محکم‌تری که روی ارسال‌ها از خود نشان داده توجه ساپینتو را به خود جلب کرده تا برای مسابقات فصل جدید طرح و برنامه‌ای ویژه در این زمینه داشته باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.