بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پرسپولیس برنده واقعی انصراف تیم امید

اضافه شدن محمدمهدی احمدی به ارکان دفاعی پرسپولیس در صورت انصراف تیم امید از بازی های کشورهای اسلامی

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۰
پرسپولیس برنده واقعی انصراف تیم امید

در صورتی که تیم امید ایران برای بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی راهی ترکیه می‌شد، چالش پرسپولیس در سمت چپ خط دفاعی به اوج خود می‌رسید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در صورتی که تیم امید ایران برای بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی راهی ترکیه می‌شد، چالش پرسپولیس در سمت چپ خط دفاعی به اوج خود می‌رسید.

به گزارش پارس فوتبال، همزمانی آغاز لیگ برتر با بازیهای کشورهای اسلامی در ترکیه باعث شد تا در نهایت شاگردان مهدوی‌کیا امکان حضور در این رقابتها را از دست بدهند و مجبور به استعفا از این مسابقات شوند.

در ترکیب سرخپوشان نیز محمدمهدی احمدی مدافع چپ این تیم به اردوی تیم المپیک فراخوانده شد اما یحیی تا روز بازی دوستانه با تیم امید او را به مهدوی‌کیا نداد و اعلام کرد که پس از بازی، احمدی در اختیارش خواهد بود.

این در حالی است که مدافع 21 ساله پرسپولیس باتوجه به جدایی سعید آقایی و علی شجاعی و مصدومیت وحید امیری، مدافع چپ فیکس پرسپولیس بود و سفر به ترکیه، یک تغییر اجباری را در ترکیب پرسپولیس ایجاد می‌کرد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

پرسپولیس علی نعمتی و شاید فرجی را هم به عنوان مدافعی که توانایی بازی در این پست را دارند، در اختیار دارد اما در بازیهای پیش فصل یحیی اعتمادی کامل به احمدی داشته است.

احمدی بازیکنی سمج در فرآیند دفاعی است که در نفت مسجدسلیمان عملکرد خوبی داشت و شاید خیال یحیی از سمت چپ دفاعی پرسپولیس را راحت کند؛ هرچند که شاید از تجربه کمتری برای بازی در این سطح برخوردار باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.