بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حمله شدید اللحن فدراسیون فوتبال به قرارداد مارک ویلموتس

آرش فرهادی : سونامی کمترین توصیف برای این قرارداد و بحران های ناشی از آن می باشد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۶
قرارداد مارک ویلموتس با ایران

با توجه به آثار مالی و خسارت های قرارداد مارک ویلموتس برای فدراسیون فوتبال، سونامی کمترین توصیف برای این قرارداد و بحران های ناشی از آن می باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با توجه به آثار مالی و خسارت های قرارداد مارک ویلموتس برای فدراسیون فوتبال، سونامی کمترین توصیف برای این قرارداد و بحران های ناشی از آن می باشد.

به گزارش پارس فوتبال، آرش فرهادی – مدیر امور حقوقی فدراسیون در خصوص موضوعات مطرح شده درباره هزینه های پرونده مارک ویلموتس ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون فوتبال گفت:

مهم ترین اثر این قرارداد در صورت های مالی و ترازنامه فدراسیون فوتبال می باشد که باعث زیان ده شدن فدراسیون و بحرانی شدن شرایط مالی مجموعه فوتبال شده است. علاوه بر حکم صادره برای آقای ویلموتس، حکم دستیاران ایشان از سوی CAS و برگ تشخیص مالیات 32 میلیارد تومانی نیز به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است و با وجود تلاش دکتر وثوق احمدی و تیم حقوقی همراه ایشان در کاهش میزان محکومیت که شایسته قدردانی است، پرداخت مبلغی حدود چهار میلیون یورو برای فدراسیونی که ساختمانش را هم از دست داده یک فاجعه محسوب می شود.

وی ادامه داد:

نکاتی که مقام عالی وزارت ورزش آقاى دکتر سجادی در خصوص زيان هاى ناشی از پرونده اعم از مالیات و ساختمان و مبلغ نقدی مطرح و از عبارت سونامی استفاده کردند به طور کامل مستند و درست است و علاوه بر این موارد، زیان های قابل توجه دیگری باقی مانده که آثار آن در آینده مشخص می شود. تلاش‌های مسئولان حقوقی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ادامه دارد و ما امیدوار به کمک دولت محترم هستیم تا زیان ها و خسارت‌های این فاجعه را برای فدراسیون کمتر کنیم. بدهی ۳۲ میلیارد تومانی ماليات قرارداد ویلموتس، جدای از مالیات پرداخت نشده قرارداد کارلوس کی روش سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال است که هم اکنون به طور اقساطی به اداره دارایی پرداخت می شود.

مدیر حقوقی فدراسیون فوتبال در پایان گفت:

فدراسیون فوتبال متاسفانه با تبعات ناشی از این پرونده مواجه است اما جا دارد از همراهی و تلاش های دکتر سجادی و همکاران ایشان و معاونت حقوقی وزارت به ویژه در خصوص تعاملى كه از طريق وزارت ورزش با وزارت اقتصاد جهت همکاری با فدراسیون در حل و فصل آثار ناشی از این پرونده ايجاد شد تشکر کنیم و امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و دولت محترم مشکلات حاصل از این قرارداد هرچه زودتر رفع شود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.