بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رسمی ؛ سرمربی تیم ملی در جام جهانی مشخص شد

شانس بزرگ دراگان اسکوچیچ برای نشستن روی نیمکت تیم ملی

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۰
دراگان اسکوچیچ

دراگان اسکوچیچ همچنان امیدوار است در تیم ملی ایران بماند و جام جهانی را با تیم ملی کشورمان تجربه کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دراگان اسکوچیچ هنوز مطمئن نیست که در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی ایران باشد هر چند که اصلا ناامید هم نیست و به خاطر صدرنشینی تیم ملی در مرحله گروهی و البته نتایج خوبی که گرفته به آینده امیدوار است. البته اسکوچیچ بازی مهم به کره جنوبی را باخت که اگر نمی‌باخت امروز خیال آسوده تری داشت اما چیزی که شانس او را بیشتر می‌کند مبلغ قرارداد پائین اوست و این که این روزها شرایط مالی فدراسیون تعریف چندانی ندارد.

طبق شنیده‌های ما قرارداد دراگان اسکوچیچ حدود ۲ میلیارد تومان است که نسبت به امثال کی‌روش و ویلموتس اصلا قابل مقایسه نیست. همین مسئله می‌تواند در نهایت منجر به ماندن اسکوچیچ شود و شانس او را برای جام جهانی افزایش بدهد.

البته خیلی‌ها می‌گویند ماندن ماجدی هم می‌تواند به سود اسکوچیچ تمام شود چرا که شاید اگر او برود ،رئیس جدید برای قدرتنمایی هم که شده یک مربی بزرگتر و اسم و رسم دارتر را بیاورد. با تمام این اوصاف برگ برنده اسکوچیچ می‌تواند همین مبلغ قرارداد پائین او باشد. اسکوچیچ مربی گرانی نیست و و برای جام جهانی هم بعید است درخواست مالی خیلی بالایی داشته باشد؛ در نتیجه گزینه مطلوبی برای فدراسیون فوتبال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *