بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

سورپرایز ویژه ساپینتو برای هواداران استقلال + جزئیات

ادامه مذاکرات استقلال و محمد محبی

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۸
محمد محبی در رادار تیم فوتبال استقلال قرار دارد

با وجود حضور محمد محبی در ترکیب ثابت سانتاکلارا در بازی‌های دوستانه و عملکرد خوب این بازیکن باشگاه استقلال هنوز از جذب این بازیکن نا امید نشده است و در حال ادامه دادن مذاکرات است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه استقلال از شروع نقل و انتقالات برای جذب محمد محبی با این بازیکن وارد مذاکره شد و توامان مذاکرات خود را با باشگاه سانتاکلارا هم آغاز کرد. محمد محبی برای برتن کردن پیراهن آبی تصمیم گیری را به باشگاه سانتاکلارا محول کرد. پیش بینی می‌شد با توجه به حجم مذاکرات صورت گرفته از سوی باشگاه استقلال با باشگاه پرتغالی این بازیکن بعد از سفر به پرتغال رضایتنامه خود را دریافت و بعد از انجام کارهای اداری به تهران بر گردد اما آنچه که در روزهای اخیر مشاهد شد حضور او در تمرینات و بازی‌های دوستانه سانتاکلارا بود و این بدین معنی بود که ماریو سیلوا می‌خواهد این بازیکن را حفظ کند.

جالب اینکه این مربی در بازی دوستانه با ریوآوه که با نتیجه دو بر صفر به سود سانتاکلارا خاتمه یافت از محمد محبی در پست مهاجم نوک استفاده کرد و محبی زننده یکی از گل‌های تیمش بود. ساپینتو البته می‌خواهد از محمد محبی در پست وینگر استفاده کند. یعنی پست تخصصی این بازیکن.

باشگاه استقلال و مربی پرتغالی از جذب محبی نا امید نشده اند و هم چنان در حال ادامه دادن مذاکرات هستند. بر همین اساس ممکن است در روزهای آینده حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها محقق شود. این یک فرصت خوب برای محمد محبی است که با درخشش در ترکیب تیم آبی دوباره پیراهن تیم ملی را آنهم در فصل منتهی به جام جهانی برتن کرد. محبی در دوران حضور در ترکیب سپاهان با درخشش در ترکیب این تیم توامان پیراهن تیم امید و تیم ملی را برتن کرد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.