بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

میزبان احتمالی جام ملت های 2023 مشخص شد ؛ شانس ایران برای میزبانی کم تر از گذشته !

کره جنوبی میزبان احتمالی جام ملت های آسیا 2023

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۳
کره جنوبی میزبان احتمالی جام ملت های آسیا 2023

به نظر می رسد که با انصراف استرالیا و ژاپن و البته کشور چین میزبانی کره جنوبی در جام ملت های آسیا 2023 قطعی باشد. بدین ترتیب عربستان و قطر همچنان رقبای ایران برای میزبانی جام ملت های 2027 خواهند بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با انصراف کشورهای ژاپن و استرالیا از برگزاری جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۳ به احتمال قوی این مسابقات در کره جنوبی برگزار می شود.

استرالیا به این بهانه از برگزاری این مسابقات انصراف داده که می خواهد در سال ۲۰۲۳ برگزار کننده مسابقات جام جهانی بانوان باشد اما دلیل انصراف ژاپن مشخص نشده است. با این حال کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اینکه گزینه های بیشتری برای انتخاب میزبانی جام ملت ها داشته باشد فرصت اعلام نامزدها را دو هفته دیگر تمدید کرده است.

پیش تر چنین میزبان این مسابقات انتخاب شده بود اما به بهانه کرونا انصراف داد.

پیش بینی می شد یکی از کشورهای قطر و عر بستان برای برگزاری این مسابقات نامزد شوند؛ در این صورت ایران شانس بیشتری برای میزبانی این مسابقات در سال ۲۰۲۷ داشت. اما این دو کشور بر خلاف اخباری که از قبل مخابره شده بود در این برهه از زمان هیج تمایلی برای میزبانی از جام ملت ها ندارند و می خواهند در کنار تیم ملی ایران شانس برگزاری مسابقات در دوره بعدی را داشته باشند. هند هم یکی از نامزدهای میزبانی جام ملت ها در سال ۲۰۲۷ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *