بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

محسن مسلمان در راه لیگ برتر

بازگشت احتمالی محسن مسلمان به لیگ برتر با ذوب آهن

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۷
بازگشت احتمالی محسن مسلمان به لیگ برتر

محسن مسلمان یکی از مهم ترین چهره های تیم برانکو در بدو کار او در باشگاه پرسپولیس بود. این بازیکن مدتی است از فوتبال ایران دور شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محسن مسلمان یکی از مهم ترین چهره های تیم برانکو در بدو کار او در باشگاه پرسپولیس بود.

به گزارش پارس فوتبال، این هافبک سابق ذوب آهن که به شکلی خاص مورد علاقه هواداران پرسپولیس است بعد از جدایی از جمع قرمزها هرگز در سطح مورد نظر مربیان و کارشناسان فوتبال ایران ظاهر نشده اما با این حال همچنان هواداران بسیاری در سطح فوتبال ایران دارد.

مسلمان که دوره حضورش در فوتبال حرفه ای به نوجوانی و سال ۱۳۸۷ برمی‌گردد هنوز بازیکنی جوان محسوب می‌شود که شاید با کمی شانس و اعتماد یک سرمربی بتواند تغییر بزرگی در کارنامه حرفه ای خود بدهد. این شانسی است که در سال های اخیر هم او از خود دریغ کرده و هم دیگران در عطا کردن به او خست کرده‌اند.

مسلمان که حالا بعد از جدایی از سایپا از فوتبال به دور است تمرینات بدنسازی خود را آغاز کرده و دوست دارد امسال در تیمی جدید به فعالیت ادامه بدهد و دوباره به سطح بالای فوتبال ایران برگردد؛ جایی که خودش فکر می‌کند همچنان به آن تعلق دارد.

باید دید که موضوع مسلمان تکرار یک افسانه ذهنی است یا این مسئله به واقعیت تبدیل خواهد شد؛ بازیکنی که کمتر کسی روی فن فوتبالی او تردید دارد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.