بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

مهدی طارمی و یک عنوان جذاب دیگر ؛ ستاره ای با افتخارات پایان ناپذیر + سند

مهدی طارمی نامزد کسب عنوان بازیکن فصل لیگ برتر پرتغال

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ | ۷:۰۰
مهدی طارمی نامزد کسب عنوان بازیکن فصل لیگ برتر پرتغال

با اعلام سازمان لیگ برتر پرتغال اسامی نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل مشخص شد و طی آن نام مهدی طارمی نیز در بین آن ها دیده می شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو، در فهرست نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر پرتغال قرار گرفت.

سازمان لیگ فوتبال پرتغال اسامی نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر این کشور در فصل 22-2021 را اعلام کرد که نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو نیز در این فهرست دیده می‌شود.

طارمی که فصل گذشته با ثبت 20 گل و 13 پاس گل در 32 بازی، آقای گل پورتو و پس از داروین نونیز مهاجم سابق پورتو (با 26 گل) دومین گلزن برتر لیگ برتر پرتغال شد، یکی از 4 بازیکن پورتو است که در فهرست نامزدهای کسب عنوان برترین بازیکن فصل اخیر لیگ برتر پرتغال قرار گرفته‌اند. لوئیز دیاز که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به لیورپول پیوست، اوتاویو و ویتینا که هفته گذشته راهی پاری‌سن‌ژرمن شد دیگر بازیکنانی هستند که از پورتو در این فهرست قرار دارند.

در همین حال سارابیا از اسپورتینگ لیسبون، داروین نونیز از بنفیکا، ریکاردو هورتا از براگا، فران ناوارو، پدرینیو و ساموئل لینو از تیم ژیل ویسنته نیز دیگر رقبای رقبای طارمی در فهرست 10 نفره نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل پرتغال هستند که برنده نهایی آن با آرای سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های این لیگ انتخاب خواهد شد.

طارمی در حالی نامزد کسب عنوان بازیکن فصل لیگ برتر پرتغال شده است که پیش از این نیز به عنوان یکی از مهاجمان تیم منتخب فصل این رقابت‌ها انتخاب شده بود.

مهدی طارمی نامزد کسب عنوان بازیکن فصل لیگ برتر پرتغال


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.