بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

محل تمرینات استقلال به سود هواداران تغییر می کند !

تعمیرات در کمپ ناصر حجازی برای حضور هواداران در تمرینات استقلال

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۲۱:۴۲
هواداران استقلال

از باشگاه استقلال خبر می رسد که مسئولان این باشگاه به دنبال تعمیر سکوهای کمپ ناصر حجازی و نصب صندلی روی آن هستند تا هواداران بتوانند تمرینات آبی ها را از نزدیک ببینند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

طرفداران تیم استقلال با برگزاری تمرینات این تیم در کمپ زنده یاد حجازی می‌توانند هر روز بازیکنان محبوب شان را از نزدیک ببینند.

از آخرین روزهایی که تیم استقلال در کمپ زنده یاد ناصر حجازی و در حضور تماشاگران تمرین می‌کرد بیش از سه سال می‌گذرد. البته در این حدفاصل و در معدود دفعات تمرینات این تیم با حضور تماشاگران برگزار شده است ولی خیلی به ندرت و هر چند ماه یکبار.

آخرین بار که استقلال در کمپ زنده یاد ناصر حجازی تمریناتش را در حضور تماشاگران برگزار کرد به آخرین روزهای حضور علیرضا منصوریان در راس کادر فنی این تیم برمی‌گردد. از آن زمان به بعد و با توجه به نامساعد شدن وضعیت چمن کمپ ناصر حجازی این زمین به مدرسه فوتبال اجاره داده شد تا اینکه سال گذشته مصطفی آجرلو روی صندلی ریاست باشگاه استقلال نشست.

در این حد فاصل مدیریت جدید باشگاه در نظر داشت ابتدا این زمین را تا دی‌ماه سال گذشته آماده بهره‌برداری کنند اما مشکلاتی در این مسیر به وجود آمد که کار ترمیم زمین چمن آن تا اواخر خرداد ماه سال جاری به طول انجامید! یکی از فازهای مهم و مورد نظر مدیرعامل باشگاه استقلال تجهیز رختکن، سرویس‌های بهداشتی و خوابگاه کمپ زنده یاد ناصر حجازی بود که ظاهراً در هفته‌های اخیر کار مرمت و احداث آنها نیز آغاز شده است.

شنیده‌ها از کمپ حجازی حامی از آن است که این روزها گروهی از کارگران در حال رسیدگی به وضعیت سکوهای سیمانی و صندلی‌های آن هستند تا با برگزاری تمرینات استقلال در این کمپ، هواداران هم بتوانند هر روز از نزدیک تمرینات استقلال را تماشا کنند.

شایان ذکر است؛ با توجه به چمن تازه روییده شده در کمپ حجازی و شرایط نامساعد آن، تمرینات استقلال فعلاً تا شروع لیگ برتر در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود و پس از آن احتمالاً در بعضی از روزها تمرینات استقلال در کمپ اختصاصی خودش با حضور هواداران برگزار خواهد شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *