بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پیشنهاد خارجی برای سرمربی تیم ملی ؛ یک پرسپولیسی رقیب کی روش

مهدی مهدوکیا و کی‌روش گزینه های مدنظر فدراسیون عراق برای هدایت تیم ملی عراق

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۰
عراق

فدراسیون فوتبال عراق ، مهدی مهدوی‌کیا و کارلوس کی‌روش را برای هدایت تیم ملی فوتبال عراق مدنظر دارند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به گفته سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال عراق، فدراسیون فوتبال این کشور مهدی مهدوی‌کیا و کارلوس کی‌روش را برای هدایت تیم ملی فوتبال عراق مدنظر دارند.
در حالی که کارلوس کی روش مذاکره با فدراسیون فوتبال عراق برای حضور در این کشور را تکذیب کرده است، اما خبرهای غیر رسمی همچنان حاکی است که کی روش گزینه اول عراقی‌هاست.
از سوی دیگر، کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق رزومه دیگر مربیان را هم در دست بررسی دارد تا در صورت پاسخ منفی کی روش، این گزینه‌ها را در دستور کار قرار بدهد.
سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال عراق که بی خبر از اوضاع و احوال فدراسیون این کشور نیست، امروز خبر جالبی را در این خصوص اعلام کرد.
ناظم الشریعه که اخیراً با عراق به عنوان نایب قهرمانی مسابقات فوتسال کشورهای عربی دست یافته است، در گفتگو با «تهران ورزشی» مدعی شد مهدی مهدوی کیا و کارلوس کی روش گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی عراق هستند.
وی گفت:

چیزی که می گویم رسمی و قطعی نیست. عراقی‌ها با کی روش در تماس هستند. بحث مهدی مهدوی کیا را هم داشتند پیگیری می‌کردند.

ناظم الشریعه افزود:

وقتی به جلسه کمیته فنی فدراسیون عراق رفتم، داشتند رزومه مربیان را بررسی می‌کردند که نام مهدوی کیا و کی روش مطرح بود. اینکه چقدر این مربیان انتخاب بشوند را نمی دانم.

مهدی مهدوی کیا در حال حاضر سرمربی تیم فوتبال امید ایران است و مشخص نیست آیا در صورت اجماع عراقی‌ها روی نام او، به پیشنهاد تیم ملی این کشور پاسخ مثبت بدهد یا نه.
عراق از سال گذشته استفاده از مربیان ایرانی را در دستور کار قرار داده است. بعد از انتخاب محمد ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال مردان عراق، شهناز یاری هم به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال زنان این کشور انتخاب شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.