بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

استوری بودار رافائل سیلوا ؛ بوی جدایی می آید؟

سیلوا : هواداران استقلال همیشه در قلب من هستند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۲۳:۱۵
رافائل سیلوا در استقلال

رافائل سیلوا با انتشار یک استوری معنادار، ظاهرا با هواداران استقلال خداحافظی کرده است. این بازیکن هنوز با این تیم تمدید نکرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رافائل سیلوا با انتشار یک استوری معنادار، ظاهرا با هواداران استقلال خداحافظی کرده است.

به گزارش پارس فوتبال، رافائل سیلوا مدافع برزیلی فصل گذشته الفیصلی عربستان بود که در نقل و انتقالات زمستانی به استقلال پیوست. در روزهایی که آبی پوشان به دلیل از دست دادن سیاوش یزدانی و حسین مرادمند روزهای پرالتهابی را سپری می کردند اما جذب سیلوا توانست قدرت خط دفاعی استقلال را افزایش دهد.

آبی ها با حضور این بازیکن و مدافعان دیگری مانند غلامی و دانشگر توانستند عنوان بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص دهند اما قرارداد کوتاه مدت و 6 ماهه این بازیکن سبب شده بود تا او در پایان لیگ گذشته بازیکن آزاد شود.

طی روزهای گذشته مدیران استقلال از طریق مدیربرنامه های سیلوا باب مذاکره را با این بازیکن باز کرده بودند و حتی گفته شد طرفین به توافق شفاهی دست یافته اند اما استوری که سیلوا منتشر کرد، به نظر نشانه ای از پایان همکاری طرفین است.

سیلوا در این استوری نوشته است که هواداران استقلال همیشه در قلب من هستند و تا بدین صورت جدایی خود را اعلام کند. باید دید واکنش مدیران باشگاه در این خصوص چه خواهد بود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.