بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آخرین خبر از مهدی مهدوی کیا و تیم ملی امید

مهدی مهدوی کیا دوباره لیست داد ؛ اردوی جدید از 19 فروردین

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۲۳:۴۸
مهدی مهدوی کیا دوباره لیست داد ؛ اردوی جدید از 19 فروردین

مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم ملی امید در آستانه آغاز دوباره اردوی تیم ملی لیست داد و قرار است که اردوی جدید از 19 فروردین آغاز شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم امید که برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا آماده می شود در فروردین ماه اردوی جدیدی را با حضور مهدی مهدوی کیا برگزار خواهد کرد.

مهدی مهدوی کیا – سرمربی تیم امید به همین بهانه 22 بازیکن را به اردوی جدید تیم فرا خواند. اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید از این قرار است:

محمد خدابنده لو، میلاد کر، محمد حسین اسلامی (ذوب آهن اصفهان)
بهزاد سلامی، سعید ایرانخواه (تراکتور تبریز)
امیرعلی صادقی (استقلال)
عرفان شهریاری (پیکان)
فردین رابط، امیرجعفری (شهرخودروی مشهد)
پیام پارسا، احمد شریعت زاده، محمد حسین زواری (صنعت نفت آبادان)
سعید آهنی، محمد مهدی احمدی، مهدی هاشم نژاد (نفت مسجد سلیمان)
علیرضا باویه (فولاد خوزستان)
امیرحسین نیکپور، حسین نخود کار (گل گهر سیرجان)
اصغر صادقی نسب (مس رفسنجان)
محمد قربانی (نساجی قائمشهر)
سینا حاتمی، امیرمحمد هوشمند (آلومینیوم اراک)

گفتنی است بازیکنان نامبرده، باید پیش از ظهر روز جمعه 19 فروردین 1401 (پیش از ساعت 12 ظهر) خودشان را به کادر فنی و سرپرستی تیم ملی امید در هتل آکادمی ملی فوتبال ایران معرفی کنند. با توجه به دعوت از 22 بازیکن تمرینات تیم امید از این پس شکل جدی تری به خود خواهد گرفت. تیم امید در اسفند و فروردین ماه دو اردو با حضور نزدیک به 50 بازیکن برگزار کرد و دو بازی دوستانه هم با تیم های نساجی و پرسپولیس انجام داد که در هر دو مسابقه برنده شد.

بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید بازیکنان زیر 21 سال هستند که علاوه بر این دوره در دوره بعدی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال که ورودی المپیک خواهد بود قادر به همراهی تیم امید هستند. البته مهدی مهدوی کیا نزدیک به بازی ها احتمالا از چند بازیکن زیر 23 سال به منظور نتیجه گیری در بازی های خرداد ماه تاشکند دعوت خواهد کرد. بازیکنانی نظیر علیرضا رضایی از استقلال و …

تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن با سه بازیکن بیشترین نماینده را در تیم امید دارند. هم چنین از تیم استقلال در حال حاضر تنها یک بازیکن به اردوی تیم امید دعوت شده اما تیم پرسپولیس نماینده ای در تیم امید ندارد. به این خاطر که این تیم ها به منظور نتیجه گیری در بازی های لیگ برتر کمتر به بازیکنان زیر 21 سال در ترکیب میدان می دهند و همان طور که اشاره شد مهدی مهدوی کیا قصد دارد در ترکیب بیشتر از بازیکنان زیر 21 سال استفاده کند. از آنجایی که بعد از بازی های هفته بیست و چهارم، لیگ برتر تعطیل و تنها بازی های جام حذفی دنبال خواهد شد تیم امید براحتی می تواند تمرینات خود را بدون مخالفت باشگاه ها دنبال و هم چنین با تیم های لیگ برتری بازی دوستانه انجام دهد. تیم ملی امید در اردوی قبلی و در بازی های دوستانه 5-2 نساجی و 3-1 پرسپولیس را شکست داده بود. بازی های امید در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا خرداد ماه در تاشکند برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *